Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.11. 2013 18:27
kapitán promluvil

Trenér Vrba? Děláme si z toho srandu, říká Pavel Horváth

Pavel Vrba a Pavel Horváth
Zdroj: Isifa / MAFRA / Ladislav Němec
Pavel Vrba a Pavel Horváth
Témata:

Pavel Horváth zůstává nad věcí. Že trenér Pavel Vrba odejde? No tak odejde, fotbal se bude hrát dál. Lídr kabiny plzeňské Viktorie si prostě s problémem hlavu neláme.

Vrbův odchod se v kabině samozřejmě probírá, ale nijak to prý hráče neovlivňuje. "Samozřejmě jsme se o tom bavili. Nám to oznámil trenér i s vedením a my s tím nemůžeme nic dělat. Jak v tom, kdybychom chtěli, aby trenér zůstal, nebo aby odešel. My jsme hráči a respektujeme to," uvedl kapitán mistrovského celku.
 

Zatímco generální manažer Adolf Šádek skoro nespal, samotní fotbalisté si problémy skoro nepřipouští. "Spíš než abychom to řešili, tak si z toho děláme srandu. To je nejlepší odpověď, jak to řešit. Jsem si jistý, že to nebude mít na hřišti vliv," dodal plzeňský kapitán.


PSALI JSME


Podobný názor má i brankář Matúš Kozáčik. "Věřím, že nás to nepoznamená. Naopak že nás to vyhecuje, abychom závěr sezony zvládli. Musíme to odehrát co nejlépe a získat co nejvíc bodů," řekl slovenský brankář.
 

Plzeň čekají do konce podzimu ještě dvě ligová kola a zbylé dva zápasy základní skupiny Ligy mistrů.


"Hráči jsou profesionálové a ví, že fotbal někdy přináší příchody i odchody. A je jedno, jestli se to týká hráčů, nebo trenérů. Vůbec jsem nezaznamenal, že by to hráči řešili," uvedl dnes Vrba pro klubový web.
 

ram, čtk TN.cz