Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Teplice narazily. Pomůže to hlavě i nohám, soudí trenér Plíšek

Témata:

Fotbalisté Teplic si v sobotním utkání s Brnem připsali první domácí porážku v této sezoně. Kouč Plíšek z ní vědu nedělá.

Ba naopak, trenér Severočechů je přesvědčen, že klopýtnutí může jeho týmu jen pomoci. "Ztratili jsme sice první místo v tabulce, ale ta porážka nám může ulehčit nohy i hlavu. Ty body si vezmeme jinde, o tom nepochybuji," říká Jiří Plíšek optimisticky.


Sobotní duel Teplic s Bernem rozhodl rohový kop pět minut před koncem, který do brány nasměroval hostující Martin Jílek.
“Nestačili jsme se správně postavit. Brno to navíc zahrálo fantasticky do prostoru, který jsme nepokryli," podotýká Plíšek a dodává: "Nám prostě nebylo souzeno, abychom dali gól. Věřím, že příště se prosadíme.“


Po 20 kolech Gambrinus ligy jsou Teplice až druhé za Spartou, na kterou ztrácí dva body. Plíšek ovšem zdůrazňuje, že je třeba ohlížet se i dozadu. “Pořád se tu mluví o nějakém titulu, ale okolo nás je spousta velmi dobrých týmů s podobnou kvalitou, které nás mohou přehrát. Na to nesmíme zapomenout,“ dodal teplický lodivod.


Ten v sobotu vsadil na vytáhlého útočníka Libora Doška, což se neukázalo jako nejlepší řešení. Brno se dobře připravilo a útočné choutky Teplických dokázalo eliminovat. "Máme hodně zraněných, takže jiná varianta asi nepřipadala v úvahu. Kdyby byl Vondrášek zdravý, byl by na hřišti od začátku a hrajeme trošku jiný styl. Takhle to nešlo,“ připouští Plíšek.

hum TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   15:00

   Cricket Champions League

   15:25

   Rychlá kola (10)

   15:55

   Off-road Maraton (6)

   16:15

   Truck Racing Magazine (8)

   16:35

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (3/4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   NHL: Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning

   14:45

   World Grand Prix Darts 2019

   16:15

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   16:45

   Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

   17:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   19:00

   MONETA Czech PGA Tour (6)

Celý Program