Sparťan Kweuke se omluvil za svou reakci při střídáni v derby

Léonard Kweuke
Zdroj: Mediafax
Téma:

Sparťanský útočník Leonard Kweuke, který byl kritizován za nevhodnou reakci při střídání v sobotním pražském derby se Slavií, se v pondělí prostřednictvím klubového webu Sparty omluvil za své chování.

V 67. minutě už čekal u postranní čáry připravený Václav Kadlec. Leo Kweuke, jehož mladý útočník střídal, však ke střídačce za nepříznivého stavu šel velmi pomalu a poté, co opustil hřiště, si to zamířil rovnou do kabin. „Udělal jsem chybu, má reakce mne mrzí,“ řekl s odstupem Kweuke. "Byl jsem trochu překvapený, že jsem střídal a mrzelo mne to. Zaprvé z toho důvodu, že se mi v zápase příliš nedařilo, zadruhé jsem byl navíc stále přesvědčený, že se to do konce zápasu mohlo zlepšit," řekl útočník Sparty.
 

Kweuke se dostali do kritiky generálního a sportovního manažera Jaroslava Hřebíka. Kamerunský fotbalista ale říká, že už je vše urovnáno. "S trenérským týmem jsme o tom po zápase v klidu mluvili. Vytkli mi to, čemuž rozumím," řekl Kweuke a dál si sypal popel na hlavu: "Chci se omluvit a vzkázat, že budu pro Spartu dělat vše, co půjde. Budu bojovat v každém zápase pro to, abychom dosáhli svého cíle. To, co se stalo, se už nebude opakovat."

 

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Washington Capitals - Buffalo Sabres

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

 • Nova Sport 2

  • NBA Triple (4)

   10:45 11:00
   11:00

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

Celý program