Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Slovák Lačný definitivně sparťanem

Témata:

Slovenský fotbalista Miloš Lačný se na tři roky upsal letenskému klubu.

Byl v tom pěkný binec, ale teď už je vše vyřešeno. Nejlepší střelec minulého ročníku slovenské ligy přece jen bude oblékat dres pražské Sparty. A to i přesto, že o něj do poslední chvíle stál skotský Celtic Glasgow.


Dnes již bývalý útočník Rožumberoku podepsal na Letné tříletý kontrakt. "Jsem strašně rád, že obleču dres Sparty. Zajímala mě víc než jiné kluby, rozhodl jsem se pro ni rychle. Cítil jsem z její strany velký zájem," prohlásil Lačný.


Přestup do Celtiku nevyšel


Přestupu však předcházela vcelku komická situace. O Lačného příchodu totiž Sparta informovala už minulý týden, nicméně hráčův manažer Pavel Zíka to vzápětí dementoval. “Miloš ještě nikam nepřestoupil, ve hře je pořád více variant. Stále ho láká Celtic Glasgow,“ informoval tn.cz v sms zprávě.


Jednadvacetiletý Lačný velmi toužil zakotvit právě ve skotském velkoklubu, nakonec ale přece jen skončil ve Spartě. Podle Zíky to je pro něj nejlepší mezistupeň v jeho další fotbalové kariéře. "Všichni jsme se shodli, že tohle je optimální řešení. Ale nebylo to jednoduché rozhodování," nechal se slyšet lídr společnosti Sport Invest.Lačnému dal doporučení odejít do Sparty i trenér František Straka, známý sparťanský srdcař, který momentálně vede právě Rožumberok. "I pan Straka byl rád, že jsem nabídku ze Sparty dostal. Říkal mi, ať tady hlavně zanechám dobrý dojem," vyprávěl Lačný, který ve Spartě bude nosit dres s šestkou.

hum TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:00

   RunTour – Liberec

   17:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   19:30

   Element (392)

   19:40

   Mistrovství světa SKIF 2019

   21:30

   Večerní Sportovní noviny

   21:35

   Attakwas Extreme

 • Nova Sport 2

  • 14:05 18:00

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   20:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

Celý Program