Slovák Lačný definitivně sparťanem

Téma:

Slovenský fotbalista Miloš Lačný se na tři roky upsal letenskému klubu.

Byl v tom pěkný binec, ale teď už je vše vyřešeno. Nejlepší střelec minulého ročníku slovenské ligy přece jen bude oblékat dres pražské Sparty. A to i přesto, že o něj do poslední chvíle stál skotský Celtic Glasgow.


Dnes již bývalý útočník Rožumberoku podepsal na Letné tříletý kontrakt. "Jsem strašně rád, že obleču dres Sparty. Zajímala mě víc než jiné kluby, rozhodl jsem se pro ni rychle. Cítil jsem z její strany velký zájem," prohlásil Lačný.


Přestup do Celtiku nevyšel


Přestupu však předcházela vcelku komická situace. O Lačného příchodu totiž Sparta informovala už minulý týden, nicméně hráčův manažer Pavel Zíka to vzápětí dementoval. “Miloš ještě nikam nepřestoupil, ve hře je pořád více variant. Stále ho láká Celtic Glasgow,“ informoval tn.cz v sms zprávě.


Jednadvacetiletý Lačný velmi toužil zakotvit právě ve skotském velkoklubu, nakonec ale přece jen skončil ve Spartě. Podle Zíky to je pro něj nejlepší mezistupeň v jeho další fotbalové kariéře. "Všichni jsme se shodli, že tohle je optimální řešení. Ale nebylo to jednoduché rozhodování," nechal se slyšet lídr společnosti Sport Invest.Lačnému dal doporučení odejít do Sparty i trenér František Straka, známý sparťanský srdcař, který momentálně vede právě Rožumberok. "I pan Straka byl rád, že jsem nabídku ze Sparty dostal. Říkal mi, ať tady hlavně zanechám dobrý dojem," vyprávěl Lačný, který ve Spartě bude nosit dres s šestkou.

hum TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:40 17:20

   NHL: Vancouver Canucks - Minnesota Wild

   17:20

   Evropská liga - podzim 2019

   17:50

   Magazín Evropské ligy (8)

   18:20

   NHL News

   18:35

   Studio Evropské ligy

   18:50

   Club Bruggy - Manchester United

 • Nova Sport 2

  • 14:55 16:55

   UFC Fight Night: Anderson vs. Blachowicz

   16:55

   Fotbal: Olympique Lyon - Racing Strasbourg

   18:40

   Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg

   20:50

   Premier League Darts 2020

   23:30

   UFC Reloaded (15)

   00:20

   UFC Reloaded (16)

Celý Program