ŠKATULATA V PLZNI! Rezka chtějí na Kypru, přijít má Pilař a Lecjaks

Jan Rezek
Zdroj: Mediafax
Téma:

Úřadující mistr Plzeň možná přijde o jednoho z hlavních tahounů. Na západ Čech by ale naopak mohl přijít Lecjaks s Pilařem.

Jen dvanáct dní volna a zpět na trávník. Tak vypadal program plzeňských fotbalistů po zisku titulu. Nyní už jsou v plné přípravě a chystají se na zápasy předkola Ligy mistrů, které odehrají v polovině července. V něm ale možná nenastoupí jeden z klíčových hráčů Plzně Jan Rezek. "V současné době probíhají jednání o odchodu Honzy Rezka, který má nabídku ze zahraničního klubu. Uvidíme, jak se ta jednání budou vyvíjet," potvrdil Pavel Vrba na klubovém webu. Podle našich informací se jedná o kyperskou Famagustu.

 

Do Plzně by ale měl přijít klenot Hradce Králové Václav Pilař. "Co vím, tak probíhají intenzivní jednání," potvrdil Vrba, který by hráče viděl co nejraději pod svým vedením na hřišti. "Měl by se s námi zapojit do přípravy příští týden, jestli to dobře dopadne," dodal Vrba pro idnes.cz.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Staronovou tváří v týmu je Vladimír Darida. "Myslím si, že úspěšně zvládnul hostování v Sokolově a půjde s námi do přípravy. Uvidíme, po herním soustředění v Rakousku, zda s námi zůstane, nebo zda půjde někam na hostování.“ Podle trenéra je nepravděpodobné, že by se ještě někdo z hráčů, kteří byli na hostování, vrátil. "Do úvahy by připadal Lecjaks, ale ten je na šampionátu a uvidíme, jak se předvede. On sám se netajil tím, že by upřednostnil zahraniční angažmá," dodal kouč pro klubový web.

 

hrc TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Sale Sharks - Wasps

   11:05 12:50
   12:50

   Běhej lesy - Slavkovský les

   13:00

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

   14:25

   Proměna bouřliváka

   15:05

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   16:55

   Czech rally 2020 (1)

 • Nova Sport 2

  • CZECH Classic Open 2020

   11:45 12:00
   12:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   12:15

   UFC Reloaded (39)

   13:00

   NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   14:35

   NBA - Největší obětavost 2015 - 2020

   15:00

   NHL: Anaheim Ducks - Washington Capitals

Celý program