VIDEO: Rebel Řepka znovu “bliknul“. Poplival Volešáka

Téma:

Fotbalista pražské Sparty Tomáš Řepka opět ukázal své horší já. V zápase se Slováckem poplival záložníka soupeře Ladislava Volešáka.

Sobotní utkání Gambrinus ligy mezi Spartou a Slováckem (2:1) má nepěknou dohru. Středopolař hostí Ladislav Volešák si postěžoval, že ho ve druhém poločase poplival po jednom ze soubojů tvrďák Sparty Tomáš Řepka. A že mluví pravdu, posléze prokázaly televizní záběry…
 

Přesvědčte se sami:

 

Volešák: Je to hodně nesportovní
 

“Zajel jsem do Tomáše, nic nefér, ale trefil jsem ho. On pak za mnou běžel a plivnul na mě. Myslím, že to viděl i rozhodčí. Nechci se k tomu moc vyjadřovat, ale červená karta to podle mě být měla,“ prohlásil krátce po utkání šestadvacetiletý záložník, jenž s velkým fotbalem začínal paradoxně na Letné.
 

Rozhodně se tedy nedá říct, že by na sebe měli oba hráči pifku. "Známe se, i před zápasem jsme se pozdravili. Ale připadá mi, že on pak na hřišti doslova nezná bratra,“ konstatoval Volešák a dodal: “Tohle by se prostě stávat nemělo, je to hodně nesportovní. Tomáš Řepka dělá podobné věci rád a zbytečně mu to prochází."
 

A možná mu to projde i nyní. Ani hlavní sudí Bílek, ani pomezní arbitr Slavík, který stál hodně blízko konfliktu, totiž nic neviděli. Nestěžuje si dokonce ani samo Slovácko. V zápise o utkání není o plivancích ani čárka.
 


 

“Kdo to chtěl vidět, tak to viděl. Stěžovat si je zbytečné,“ zní z tábora moravského klubu. Ten se překvapivě snaží celou věc zamést pod koberec stejně jako Sparta. “Promiňte, ale dnes už mám zakázáno k tomu cokoli říkat,“ reagoval sám Volešák na pondělní telefonát z TV Nova. Důvody si můžeme jen domýšlet. Nejpravděpodobnější ale je, že se Slovácko Sparty (a jejím zákulisním vlivům) dost bojí.
 

Z Letné vzkázali už v neděli, že se k incidentu nebude nikdo z klubu vyjadřovat. Jistotu, že Řepkovi jeho další “blikanec“ projde, ale nemají. Disciplinární komise totiž může zahájit řízení i bez oficiální stížnosti.
 

Udělí tedy pánové ze Strahova Řepkovi trest, nebo raději strčí hlavu do písku?

hum TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Proměna bouřliváka

   14:25 15:05
   15:05

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   16:55

   Czech rally 2020 (1)

   17:20

   Rychlá kola (7)

   17:45

   Hokej: Jaroslav Pouzar - 1.český vítěz Stanley Cupu

   18:05

   NHL Classic games: Chicago Black Hawks - Edmonton OilersVítezný gól Jaroslava Pouzara ve Finále Konference Clarence Campbella (3.5.1983)

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   13:00 14:35
   14:35

   NBA - Největší obětavost 2015 - 2020

   15:00

   NHL: Anaheim Ducks - Washington Capitals

   16:50

   RunTour - Ostrava

   17:00

   Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:45

   Nova Cup - Most

Celý program