Pulpit soptil: Mach by nestačil ani na třetí ligu!

Martin Pulpit
Zdroj: Oficiální zdroj
Téma:

Naštvaný kouč Žižkova Martin Pulpit byl po zápase zklamán výkonem některých svých svěřenců.

Trenéra fotbalistů Viktorie Žižkov Martina Pulpita rozpálila porážka 1:4 na domácí půdě s Libercem natolik, že se po utkání opřel do svých hráčů a některé z nich kritizoval jmenovitě.

 

Slovan Liberec má v posledních třech kolech vynikající bilanci - tři vítězství, z toho dvě venku, devět bodů a skóre 10:3, z toho sedm branek dal na hřištích soupeřů. Probil se znovu na druhé místo tabulky. "Je fakt, že od prohry s Duklou doma se nám daří. Tohle utkání nebylo jednoduché, sami jste viděli, jak hlavně v prvním poločase byl zápas vyrovnaný. Výsledek hodně ovlivnily dva rychlé góly na konci první půle. To by by zatřáslo s každým mužstvem," prohlásil kouč Liberce Jaroslav Šilhavý.

 

 

Jeho žižkovský kolega Martin Pulpit byl však rozčilený a o bojovnosti, o níž hovořil Šilhavý, měl zřejmě jinou představu. "U některých našich hráčů bojovnost chyběla. Mnozí hráli laxně a co předvedli Slodowy a Mach, to byl vrchol neprofesionálního přístupu," soptil Pulpit. "Slodowy podal velmi špatný výkon, byl u prvních dvou branek a ve druhém poločase šel v souboji s Breznaníkem úplně nesmyslně do skluzu ve vápně. Byla z toho penalta a bylo po všem. Jsem zklamaný přístupem Petra Macha. Je u nás na hostování z Mladé Boleslavi a troufám si říct, že by tímto přístupem nehrál ani třetí ligu. Proto jsem ho střídal už o poločase," poznamenal velmi rozčarovaný Martin Pulpit.

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Montreal Impact - Philadelphia Union

   21:20 23:05
   23:05

   Večerní sportovní noviny

   23:10

   NHL News

   23:25

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   01:05

   Ligue 1 Highlights (4)

   02:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AJ Auxerre - ES Troyes

   20:40 22:35
   22:35

   UFC Reloaded (62)

   23:30

   UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

   01:50

   UFC Reloaded (59)

   09:00

   Fotbal: AJ Auxerre - ES Troyes

   10:45

   Ligue 1 Highlights (4)

Celý program