Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO hledání kouče

Plzeň vyrazí do Itálie za Zemanem, v záloze je Uhrin

Témata:

Fotbalová Plzeň dál hledá trenéra. Poté, co na lavičku mistra odmítli usednout Karel Brückner a Luboš Kozel, ohlíží se vedení západočeského týmu v zahraničí. Plzeň láká trenéra z Gruzie a Itálie.

Doma funkcionáři úřadujícího mistra nepochodili. Nabídku s díky odmítl bývalý reprezentační kouč Bruckner i trenér Dukly Kozel.

 

"Viktoria Plzeň tyto dva trenéry oslovila, nicméně ta jednání nedospěla do finální fáze," řekl mluvčí Plzně Pavel Pillár.

 

A proto Západočeši údajně lanaří v Itálii žijícího Zdeňka Zemana. Další variantou je Dušan Uhrin mladší, který má ale do června smlouvu v gruzínském klubu Dinamo Tbilisi. Zatím jsou ale tajemní. "Nebudeme komentovat žádná jednání, která probíhají, ani nebudeme žádná jména," trvá na svém Pillár.

 

Podle všeho se ale chtějí nejvyšší muži plzeňského fotbalu se Zemanem tento týden sejít. Z Uhrinových slov je zase cítit, že by o trénování v Plzni stál. "Viktoria má velkou kvalitu a pro mě jako pro trenéra by to byla obrovská výzva," řekl.

 

Uhrin slavil největší úspěchy s Mladou Boleslaví, kterou v roce 2006 dovedl na druhé místo a do předkola Ligy mistrů. Zeman zase trénoval Lazio nebo AS Řím.


 

Nova.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:00 18:45

   NHL: Vegas Golden Knights - Calgary Flames

   18:45

   NHL News

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Off-road Maraton (7)

   19:25

   Rychlá kola (11)

   19:55

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 15:35 17:05

   Házená: THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf

   17:05

   NBA: Sacramento Kings - Boston Celtics

   19:05

   RunTour – Pardubice

   19:15

   NHL: Vegas Golden Knights - Calgary Flames

   21:00

   UFC Reloaded (3)

   22:00

   UFC Fight Night: Blachowicz vs. Jacare

Celý Program