Pamič PRODLOUŽIL se Spartou smlouvu do roku 2015

Manuel Pamič
Zdroj: Mediafax
Manuel Pamič
Téma:

Levý bek Manuel Pamič toužil spojit svou budoucnost se Spartou a nový kontrakt bez váhání podepsal.

Chorvatský fotbalový obránce Manuel Pamič prodloužil se Spartou Praha smlouvu do roku 2015. Informují o tom internetové stránky letenského klubu.
 

Chorvatský obránce přišel do sparťanské kabiny v zimě roku 2009 z rakouského Salcburku. Nejprve na hostování, které se ale proměnilo v trvalý přestup. "Jsme moc rádi, že jsme se s Manuelem dohodli na prodloužení smlouvy, jelikož patří k největším oporám týmu," prohlásil personální ředitel AC Sparta Praha Jakub Otava.
 

Nadšení z nového kontraktu neskrýval ani sám hráč. "Je to super. Přál jsem si, abych nabídku na novou smlouvu dostal. Těší mě, že mi Sparta věří a moc se těším na minimálně další čtyři roky ve sparťanském dresu. Toužil jsem spojit svou budoucnost se Spartou, ani na chvilku jsem nezaváhal, že bych neměl novou smlouvu podepsat," konstatoval Pamič.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

V letenském klubu má Pamič do budoucna velké plány. "Stejně jako každý rok, chci slavit na konci ligy titul. To je základní cíl, za kterým jdeme všichni v kabině. Ale čím více trofejí vyhrajeme tím lépe pro nás. Samozřejmě bych si přál i postoupit do základní skupiny Ligy mistrů, to by bylo fajn," doplnil.
 

Momentálně ale čeká letenský tým bitva o postup do základní skupiny Evropské ligy UEFA na půdě rumunského FC Vaslui. První zápas v Rumunsku odehrají sparťané už ve čtvrtek. "Nejtěžší podle mě bude rychle si zvyknout na rozdílné počasí. Tady trénujeme pořád v patnácti až dvaceti stupních. Ani to nevypadá jako léto. V Rumunsku bude přes třicet stupňů, vedro a dusno. Ale jsem si jistý, že to zvládneme a těším se, že při domácí odvetě bude na stadionu co nejvíce fanoušků," dodal Pamič.

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC České republiky (kvalifikace Moto2)

   15:10 16:00
   16:00

   NHL: Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers

   17:50

   NHL News

   18:05

   NHL

   20:45

   Nova Cup - Dolní Morava

   20:55

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NBA: San Antonio Spurs - Utah Jazz

   15:05 17:10
   17:10

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   18:55

   RunTour - České Budějovice

   19:05

   NBA: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers

   21:35

   Rychlá kola (8)

   22:05

   Wolverhampton Wanderers - Olympiakos Pireus

Celý program