Na Letné se hrála liga bez diváků, Sparta i přesto Příbram přetlačila

Pražská Sparta diváky nadchnout nemohla, na Letné se totiž hrálo před prázdnými tribunami. Ale i kdyby na stadion příznivci slavného klubu přišli, asi by odcházeli i přes vítězství 2:1 nad Příbramí rozpačití.

Letenští prohrávali už od 6. minuty, kdy předvedl minelu gólman Vaclík a hosté po kostrbaté akci ve vápně nakonec skórovali. Sparta do poločasu nevystřelila na bránu. Hned po přestávce ale domácí celek začal dřít a brzy se dočkal srovnání. Záložník Pavel Kadeřábek se prosadil hlavou po jednom ze závarů před Hruškovou brankou.

I druhý gól docílili domácí hlavou. To když si na Jarošíkův přetažený centr naběhl Kweuke a dostal svůj tým do vedení. Kamerunský kanonýr mohl pečetit zisk tří bodů v závěru, tváří v tvář gólmanovi Hruškovi selhal.

V Mladé Boleslavi domácí také otáčeli zápas. České Budějovice vedly ve městě automobilů po půli už 2:0 a vypadalo to na blamáž. Brzy po přestávce ale dal kontaktní gól z přímého kopu Jakub Mareš a pak se fanouškům Boleslavi v plné parádě předvedl novic Matej Sivrič. Chorvatský legionář dal dva góly a otočil z 1:2 na 3:2.

Plný bodový zisk slaví olomoucká Sigma, která doma porazila Slovácko 2:0.

Naprázdno nevyšla ani Zbrojovka Brno. Remízu 1:1 s Teplicemi ji zařídil střídající žolík Milan Halaška. Hosté navíc dohrávali zápas bez vyloučeného Antonína Rosy.

Nováček z Jihlavy sebral body dalšímu ambicioznímu celku. Po remíze 3:3 na Slavii se tentokrát Vysočina vytáhla i na vicemistra z Plzně. Na domácím hřišti ji poslal do vedení Karlík a favoriziovaní hosté už dokázali jen vyrovnat na konečných 1:1 po trefě Koláře.