Liberec získal na hostování mladého záložníka z Kamerunu

Miloš Karisik (vpravo) se raduje se svými spoluhráči z gólu.
Zdroj: Mediafax
Téma:

Fotbalový Slovan Liberec získal záložníka z Kamerunu, do klubu přichází hostování s opcí jednadvacetiletý urostlý fotbalista Nesnen Feuleu Ndemen.

Nesnen Feuleu Ndemen je fotbalovou profesí střední záložník, Kamerunec měří 179 centimetrů a váží 75 kilogramů. "Jsem rád, že jsem se s Libercem dohodl. Chci se v Evropě prosadit. O českém fotbale toho moc nevím, ale agent mi říkal, že se tu hraje dobrý fotbal. A o Slovanu jsem si přečetl, že dvakrát vyhrál místní titul, takže to bude dobrý tým," poznamenal ve středu záložník, který by měl na dresu nosit jméno Ndemen. "Všichni mi ale říkají "Žunínu" (Junior), to ale prý na dresu mít nemůžu," neskrývá fotbalista zklamání.
 

Kamerunský záložník do Slovanu nepřichází zrovna se skromným cílem. "Chci s Libercem vyhrát titul. Jinou ambici momentálně nemám. Chci pravidelně hrát a vyhrát ligu," prohlásil fotbalista. Zatím se mu v Liberci moc líbí. "Hráči, trenéři i všichni, co jsem zatím potkal, jsou moc fajn. Vypadají mile a chovají se ke mně hezky. Na tréninku se mi s nimi pracuje dobře. Jsou tady vynikající hráči. Hrajou moc dobrý fotbal," chválil Ndemen své nové spoluhráče.
 

Nesnen Feuleu Ndemen hrál pět let nejvyšší kamerunskou soutěž. Do Slovanu přichází z týmu Les Astres FC, který sídlí ve městě Douala v Kamerunu.

Mediafax
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   01:55 03:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

   12:45

   Zvedni se z gauče (8)

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program