Kouče Bohemians naštval talent Šumský. Kopal penaltu, ikdyž neměl

Nicolas Šumský
Zdroj: TV Nova
Nicolas Šumský v dresu Bohemians. Archivní foto
Téma:

Kouče Bohemians 1905 Pavla Medynského rozzlobil po vítězství v přípravném utkání nad Trnavou 3:0 nová akvizice Nicolas Šumský, který kopal penaltu místo Josefa Jindřiška.

Sedmnáctiletý talent Šumský podepsal po návratu z ciziny profesionální smlouvu s Bohemians 1905 a v přípravě se jemu stejně jako celému mužstvu daří. Jenže v Trnavě neposlechl pokyn trenéra a i když pokutový kop proměnil, svého nadřízeného příliš nepotěšil.

"Ještě si to budu muset s hráči vyříkat. Na penaltu byl určený Pepa Jindřišek, takže ji měl kopat on. Beru, že ji mladý Niki proměnil, ale pokud jsou daná pravidla, tak se musejí dodržovat. Od obou chci slyšet jejich verzi, jak se domluvili, a určitě nebudu chtít, aby se něco takového opakovalo," prohlásil Medynský pro web Bohemians 1905.

 
Hoftychův nástupce je naopak rád, že jeho svěřenci přenášejí návyky z tréninkového procesu i do přípravných duelů. "Zvláště mě to těší u mladších nebo nových hráčů, kteří s námi toho zatím tolik neabsolvovali," uvedl Medynský.

"Uvidíme, co s fotbalisty úspěšné výsledky udělají, protože mít až takhle ideální přípravu není dobře. Ale máme rozumnou kabinu, a to hlavně ve starších hráčích, kteří jsou schopní si ji šéfovat. Samozřejmě vědí, že všechno není výborné. Věřím, že se dobereme k tomu, abychom byli na úvodní ligové kolo po všech směrech dobře připravení. Výsledky těší, ale rozhodující válka začíná ligovým zápasem se Slavií. Tam se nikdo nebude ptát, jestli jsme vyhráli v Trnavě," doplnil kouč "klokanů".
 
 
Tým Bohemians 1905 je momentálně na soustředění v Břeclavi, odkud se vrací v pátek. Na cestě se zastaví ještě v Brně, kde se v dalším přípravném utkání střetne se Zbrojovkou.

 

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   15:00 16:45
   16:45

   Nova Cup - Most

   17:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

   18:05

   NHL Classic games: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings Nepřekonatelný Dominik Hašek v 6. finálovém utkání Stanley Cupu (29.5.2002)

   20:00

   Monster Energy Supercross Geneva

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   15:00 19:15
   19:15

   CZECH Classic Open 2020

   19:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   20:00

   UFC Reloaded (42)

   21:05

   NBA Classic Games: Baltimore Bullets - Milwaukee Bucks

   21:50

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

Celý program