Kouč Slavie Petrouš: Je štěstí, že vezeme z Příbrami bod

Téma:

Fotbalisté Slavie v minulém ligovém vyhráli a naznačili zlepšení, v sobotu v Příbrami ale nebyli lepším mužstvem a bod berou jako úspěch.

Trenér červenobílých Michal Petrouš uznal, že si Slavia odváží bod se štěstím.
 

Více o zápase čtěte ZDE.
 

"Chtěli jsme v Příbrami zvítězit a byli jsme si dobře vědomi toho, že domácí tým má velmi kvalitní defenzívu. Měli jsme sice optickou převahu, ale fotbal se hraje na góly a my jsme si nevypracovali skoro žádné šance. Příbram nám dala brzy gól a my jsme soupeře nepřehráli. Vyrovnávací branka byla spíš upracovaná, ale Karol Kisel míč vybojoval a Jakub Hora situaci zakončil dobrou střelou," konstatoval na tiskové konferenci kouč Slavie Michal Petrouš.
 

Domácí mohli klidně vyhrát
 

Výkon svého týmu označil za neproduktivní. "Ten zápas se mi z našeho pohledu nehodnotí moc dobře. Ve druhém poločase jsme dělali spoustu chyb a v závěru jsme měli štěstí. Domácí spálili obrovskou tutovku, jinak bychom si odtud neodvezli ani ten bod," dodal Petrouš.
 

Tři body byly více než blízko, řekl kouč Příbrami
 

Trenér Příbrami Roman Nádvorník nepochválil svůj tým za výkon v prvním poločase. "Věděli jsme, že i když se Slavii v poslední době v Příbrami obvykle moc nedaří, tak s ní nemůžeme hrát otevřený fotbal. Dali jsme gól hodně brzy, což jsme si přáli, ale pak jsme se příliš stáhli a nechali jsme hrát Slavii. Naštěstí sle naše defenzíva pracovala dobře. Ve druhém poločase byla naše hra směrem dopředu aktivnější," prohlásil Nádvorník.
 

"Měli jsme na to, abychom získali všechny tři body a zřejmě bychom si je zasloužili. Hlavně ta Huňova šance v závěru to mohla všechno rozhodnout, bohužel minul prázdou bránu snad z metru. Tabulka je velmi vyrovnaná, mohli jsme poskočit do horní poloviny," poznamenal trenér Příbrami.

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program