Kouč Slavie Petrouš: Je štěstí, že vezeme z Příbrami bod

Téma:

Fotbalisté Slavie v minulém ligovém vyhráli a naznačili zlepšení, v sobotu v Příbrami ale nebyli lepším mužstvem a bod berou jako úspěch.

Trenér červenobílých Michal Petrouš uznal, že si Slavia odváží bod se štěstím.
 

Více o zápase čtěte ZDE.
 

"Chtěli jsme v Příbrami zvítězit a byli jsme si dobře vědomi toho, že domácí tým má velmi kvalitní defenzívu. Měli jsme sice optickou převahu, ale fotbal se hraje na góly a my jsme si nevypracovali skoro žádné šance. Příbram nám dala brzy gól a my jsme soupeře nepřehráli. Vyrovnávací branka byla spíš upracovaná, ale Karol Kisel míč vybojoval a Jakub Hora situaci zakončil dobrou střelou," konstatoval na tiskové konferenci kouč Slavie Michal Petrouš.
 

Domácí mohli klidně vyhrát
 

Výkon svého týmu označil za neproduktivní. "Ten zápas se mi z našeho pohledu nehodnotí moc dobře. Ve druhém poločase jsme dělali spoustu chyb a v závěru jsme měli štěstí. Domácí spálili obrovskou tutovku, jinak bychom si odtud neodvezli ani ten bod," dodal Petrouš.
 

Tři body byly více než blízko, řekl kouč Příbrami
 

Trenér Příbrami Roman Nádvorník nepochválil svůj tým za výkon v prvním poločase. "Věděli jsme, že i když se Slavii v poslední době v Příbrami obvykle moc nedaří, tak s ní nemůžeme hrát otevřený fotbal. Dali jsme gól hodně brzy, což jsme si přáli, ale pak jsme se příliš stáhli a nechali jsme hrát Slavii. Naštěstí sle naše defenzíva pracovala dobře. Ve druhém poločase byla naše hra směrem dopředu aktivnější," prohlásil Nádvorník.
 

"Měli jsme na to, abychom získali všechny tři body a zřejmě bychom si je zasloužili. Hlavně ta Huňova šance v závěru to mohla všechno rozhodnout, bohužel minul prázdou bránu snad z metru. Tabulka je velmi vyrovnaná, mohli jsme poskočit do horní poloviny," poznamenal trenér Příbrami.

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Club Bruggy - Manchester United

   12:45

   Element (407)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:25

   Premier League Darts 2020

   11:25

   Rychlá kola (2)

   11:55

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   13:55

   Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg

   15:40

   Sestřih Evropské ligy UEFA (7)

   16:10

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program