Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kouč Jablonce Komňacký HULÁKAL V KABINĚ a vyplatilo se

František Komňacký
Zdroj: tn.cz / Mediafax
František Komňacký. Archivní foto
Témata:

Kouč Jablonce František Komňacký udělal v kabině Jablonce v poločase v utkání 11. kola Gambrinus ligy s Duklou Praha bouřku a Severočeši díky tomu otočili zápas.

Duel na Strahově mezi domácí Duklou Praha a Jabloncem měl dva úplně odlišné poločasy. Zatímco v tom prvním Dukla svého soupeře ze severu Čech jednoznačně přehrávala a šla i do vedení, tak v tom druhém se obraz utkání i výsledek úplně změnil, když Jablonec nakonec vyhrál 3:1.
 

"V první půli udávali tempo hry domácí, dostávali se do šancí a my jsme nestíhali. Ne že bychom byli pod nějakým tlakem, ale naše hra byla jalová, bez tahu na bránu. Že jsme po poločase prohrávali jen 1:0 byl v tom okamžiku pro nás milosrdný výsledek," zhodnotil tristní výkon svých svěřenců v první půli Komňacký.
 

Kouč Jablonce se s výsledkem nehodlal smířit, takže musel o přestávce v kabině hodně zvýšit hlas. "Museli jsme si o přestávce v kabině říct, že když chceme být nahoře, tak musíme hrát s větši agresivitou, vyšší touhou po vítězství. Musel jsem hodně hulákat a pokračoval jsem v tom i ve druhé půli. Málem jsem přišel o hlas," prohlásil Komňacký.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Jablonec se výhrou na Strahově nad Duklou vrátil na 2. místo tabulky a Komňacký se tvářil velmi shovívavě na narážky, že by jeho celek mohl bojovat o titul. "Jsou tady dvě mužstva, která jsou odskočená od těch ostatních, a to Sparta a Plzeň. Ta mohou bojovat o titul. My žádný mistrovský sen nesníme. My jsme ve skupině týmů s Libercem a Mladou Boleslaví, s nimiž se můžeme prát o druhé až třetí místo," dodal Komňacký.

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:05 12:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   12:45

   RunTour – Brno

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   13:55

   Moto GP - VC Francie (závod Moto2)

   14:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:00

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   14:45

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   15:15

   NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

   17:15

   Magazín NBA Action (33)

   17:40

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program