Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kabinou Slovácka po rekordní prohře cloumaly emoce

Témata:

Pořádné emoce cloumaly po vysoké prohře 0:7 v Brně trenérem fotbalistů Slovácka Miroslavem Soukupem.

Žádné hledání výmluv na dvě odpískané penalty, žádné omluvy kvůli vyloučení. Rekordní prohra 0:7 kouče Slovácka Miroslava Soukupa namíchla a bude mít podle všeho ještě tvrdou dohru. Bez odezvy prý takový výkon zůstat nemůže a nezůstane.
 

O nedělních zápasech Gambrinus ligy čtěte podrobnosti ZDE.
 

Soukup na nešťastné třinácté ligové kolo jen tak nezapomene. O to více ho mrzí, že mu prohru uštědřilo právě Brno, kde s trenérskou kariérou začínal a kde má dodnes řadu kamarádů. Před jejich zraky utrpěl největší prohru své kariéry.
 

"Výkon považuji za porušení pracovních povinností"
 

"Hráči jsou profesionálové a musí odvádět profesionální výkony. Ten dnešní výkon nepovažuji jen za prohru, ale také za porušení pracovních povinností," zlobil se kouč, podle kterého po důkladném rozboru přijde adekvátní odezva. "Nechci se ukvapit a říkat nějaké závěry už nyní, ale tohle bez odezvy zůstat nemůže," pokračoval nasupený trenér.

Už v poločase věděl, že je zle, přesto doufal, že tým dovede utkání do závěru bez dalších inkasovaných gólů. "Už jsem si nedělal iluze, že jsme schopni zápas otočit. Chtěl jsem ho jen důstojně dohrát, jenže místo toho jsme pokračovali v mizérii," poznamenal Soukup.
 

"Tohle není normální ani v okresním přeboru"
 

Hráči si byli dobře vědomi, že v klubu bude pořádná bouřka. Místo potvrzení pozice v horní polovině tabulky přišla ledová sprcha. Ani oni se proto nešetřili. "Tohle není normální v okresním přeboru, natož pak v nejvyšší soutěži," prohlásil před novináři obránce Martin Kuncl.
 

Slovácko dostalo první gól z penalty, proti které právě Kuncl coby faulující hodně protestoval. I on ale připustil, že debakl rozhodně nezpůsobila. "Dělali jsme neuvěřitelné chyby a soupeř to potrestal. Chtěli jsme hrát fotbal, ale zbytečně jsme vymýšleli a soupeř nás trestal," dodal Kuncl.

ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:35

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   23:35

   Večerní Sportovní noviny

   23:40

   Cyklomagazín (3)

   23:50

   Nova Cup 2019 – Sahara Race

   00:00

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   01:45

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

 • Nova Sport 2

  • 20:55 23:00

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   23:00

   Ragby: Wales - Anglie

   00:40

   Rychlá kola (8)

   01:05

   Truck Racing Magazine (6)

   01:25

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

   03:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (2/3)

Celý Program