Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

plzeň už trénuje

Horváth hrál přes Vánoce hokej. Trénink s Uhrinem ho nezaskočil

Pavel Horváth
Zdroj: Mediafax
Témata:

Kapitán plzeňských fotbalistů Pavel Horváth chodil přes vánoční svátky co nejčastěji hrát hokej, aby se udržoval v dobré kondici. Začátek přípravy pod vedením nového kouče Dušana Uhrina mladšího to nijak nezaskočil. Horvátha potěšilo, že po prvním zimním tréninku ho nic nebolí, i proto momentálně neuvažuje o tom, že by v létě končil kariéru.

"Nic mě nebolí, což je rozhodující. Cítím se fakt dobře. Nejsem nemocný, nejsem zraněný. Hlavně, aby to vydrželo," řekl osmatřicetiletý záložník.

 

Přes Vánoce si musel hlídat životosprávu víc než jeho mladší spoluhráči, ale už si osvojil potřebné návyky, proto s tím neměl problém. "Vím, co si mohu dovolit. Musím se hlídat hlavně večer, což se mi dařilo. Myslím, že jsem se uhlídal přesně, jak jsem chtěl. Jsem připravený na tréninkový proces," řekl Horváth.

 

 

K udržení váhy a plnění tréninkového plánu mu pomáhal hokej. "Byl jsem si zahrát asi osmkrát. Mám několik známých, kteří mě s sebou berou. Postupně to bylo lepší a lepší. A také jsem chodil běhat. Jinak jsem Vánoce trávil hlavně s rodinou," řekl Horváth.

 

 

Horváth hned na prvním tréninku zaznamenal rozdíl mezi bývalým trenérem Pavlem Vrbou a novým koučem Dušanem Uhrinem. Ten Uhrinův prý byl fyzicky náročnější . "Neměli jsme tam moc hru jako za trenéra Vrby, byl tam trochu jiný start. Ale ta dřina k zimě patří a tréninky bez míče jsou nevyhnutelné, i když to většina z nás vnímá jako nutné zlo," řekl Horváth.


 

ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

   12:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:25

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

Celý Program