LIGOVÝ FOTBAL JE TU!

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Startuje Gambrinus liga!

Liberec
Zdroj: Mediafax
Fotbalisté Liberce touží po obhajobě.
Téma:

Fotbalové prázdniny skončily a po dvou a půl měsíční pauze znovu začíná Gambrinus liga. Největšími aspiranty na titul jsou Plzeň, mistrovský Liberec a Sparta. Úvodní ligový duel mezi Jabloncem a Ostravou můžete sledovat dnes od 18:00 na Fandovi.

Liberec, Plzeň, Sparta. To jsou tři horcí kandidáti na ligový titul. Vzhledem k vyrovnanosti silného tria se očekává znovu boj až do posledního kola. "Věříme, že můžeme ligu vyhrát. Cíle jsou jasné a budeme pro to dělat všechno,“ vyhlásil kapitán Sparty Marek Matějovský.

Velká očekávání přicházejí také z Edenu. Loni skončila Slavia dvanáctá. To je  nejhorší umístění v české historii a nesmí se opakovat. "Cíl po mně nechtějte. To je v Závodu míru, cíle, ale určitě budeme chtít stoupat tabulkou výš," řekl slávistický kouč Petr Rada.

Fotbalová burza pořádně zamíchala kádry. Z Plzně odešli Václav Pilař a Milan Petržela, z Liberce pak Theodor Gebre Selassie. Naopak do Slavie se vrátil Karol Kisel. Přestupem léta je ale příchod obránce Pabla Gila do Sparty.

"Předtím jsem kopal v Albacete a v béčku Realu Madrid. To jsou pochopitelně jiné světy, ale i tady to má svá pozitiva," řekl Gil.

Liga má i jednu žhavou letní novinku. Tým, který vstřelí v zápase pět a více gólů, zajistí svým fandům v příštím  zápase pivo za symblickou pětikorunu. Ligu zahájí zápas mezi Jabloncem a Baníkem Ostrava, který můžete sledovat od 18:00 na Fandovi.

 

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   01:55 03:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

   12:45

   Zvedni se z gauče (8)

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program