Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ŽÁDNÉ VYHAZOVY

Debakl Slavie 0:7! Petrouš zůstává, hráči se dozví tresty ve čtvrtek

Karol Kisel
Zdroj: ČTK
Témata:

Slavia v pondělní dohrávce Gambrinus ligy prohrála doma s Teplicemi ostudně 0:7. Žádné personální změny tento debakl nevyvolal. Michal Petrouš zůstává trenérem, potrestáni budou hráči, a to ve čtvrtek.

"K žádným personálním změnám v tuto chvíli klub přistupovat nebude. Složení realizačního týmu se pro následující zápasy nemění," uvedl v klubovém prohlášení generální ředitel Slavie Jaromír Šeterle.

 

Vedení se zabývalo ostudnou porážku od úterního rána, řešilo ji i s členy realizačního týmu a jednotlivými hráči. "Na základě důkladné a komplexní analýzy pondělního utkání, jejíž součástí byly i osobní pohovory s hráči a členy realizačního týmu, budou následovat další kroky," řekl Šeterle.

 

 

"Ve čtvrtek bude A-mužstvo seznámeno s rozhodnutím představenstva v souvislosti s pondělním zápasem. Poté bude zveřejněno na oficiálních stránkách klubu prohlášení hráčů a realizačního týmu směrem k fanouškům a celé slávistické veřejnosti," dodal slávistický generální ředitel.
 

Za pondělní výkon se fanouškům Slavia znovu omluvila. "Plně si uvědomujeme oprávněnou nespokojenost a obrovské rozčarování našich příznivců s výkonem na hřišti, který nebyl hoden jména Slavie a který je neslučitelný s bohatou tradicí a odkazem legendárních hráčů nejstaršího českého klubu," uvedl Šeterle.
 

Fanoušci v úterý vyzvali v otevřeném dopise majitele klubu Aleše Řebíčka, aby hráči nenastupovali v tradičním červenobílém sešívaném dresu, protože si to prý nezaslouží. Zároveň požádali o finanční tresty pro hráče, realizační tým a sportovního a generálního ředitele ve výši měsíčního platu.
 

Slavia výsledkem 0:7 překonala svou nejhorší porážku na ligové úrovni 1:7 od Ostravy v roce 1954 a Slovanu Bratislava v sezoně 1959/60. Debakl 0:7 utrpěli červenobílí dosud jen jednou před šesti lety v Lize mistrů na hřišti londýnského Arsenalu.
 

ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:30 12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:00

   Major League Soccer Highlights (19)

   12:30

   Truck Racing Magazine (5)

   12:50

   Element (391)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: New York Red Bulls - New York City FC

 • Nova Sport 2

  • 11:30 12:00

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

   12:00

   Attakwas Extreme

   12:30

   Běhej lesy – Slavkovský les

   12:45

   Cyklomagazín (2)

   13:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   14:30

   Wimbledon 2019 - finále čtyřhry mužů

Celý Program