Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 6. 2009

Čistka ve Slavii pokračuje. Dřížďal další obětí?

Témata:

Podle našich informací ve Slavii končí obránce František Dřížďal. A nezůstane jen u něho.

V neděli odpoledne se v Edenu uskuteční tisková konference, na níž má trenér Slavie Karel Jarolím objasnit odchod kapitána Ericha Brabce. Kromě toho má prozradit jména dalších hráčů, s nimiž nepočítá.


Jedním z nich je podle našeho zdroje zadák František Dřížďal. “Tuto informaci vám nepotvrdím, ale ani nevyvrátím. Počkejte si na tiskovku. Tam se dozvíte všechny změny,“ řekl nám do telefonu tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.I sám Dřížďal ale cítí, že jeho pozice v červenobílém táboře je velmi nejistá. “Nikdo mi nic takového neřekl, ale cítím to. Když se podíváte, na jakých místech Slavia posiluje…“ poznamenal 30letý zadák, který se o celé věci nechtěl příliš bavit.


“Počkejme si na tu nedělní konferenci. Tam vedení klubu oznámí, kdo odjede na soustředění, a kdo v klubu končí,“ řekl tichým hlasem.


Dřížďal by neměl být jediným fotbalistou, komu dá Jarolím sbohem. Padáka zřejmě dostanou i obránci David Hubáček s Ronaldem Šikličem. Ani ti nejspíš nezapadnou do nové koncepce klubu, která spočívá v omlazování kádru.


Otazník visí i nad brankářem Martinem Vaniakem a záložníkem Tijani Belaidem. Prvně jmenovanému bude letos v říjnu 39 let, tuniský reprezentant Belaid možná doplatí na nevyrovnanost výkonů.

hum TN.cz