BOHATÁ BOLESLAV! Středočeši budou hospodařit se 150 miliony!

Mladá Boleslav
Zdroj: Mediafax
Téma:

Mladá Boleslav chystá útok na evropské poháry. Podle rozpočtu, který má v lize vyšší snad už jen Sparta, by se Středočeši měli pohybovat na špici tabulky.

Fotbalový klub z Mladé Boleslavi bude v nadcházejícím ligovém ročníku hospodařit s rozpočtem ve výši 150 milionů korun. Ve středu o tom informuje na internetových stránkách klubu generální ředitel Boleslavi Jaromír Šeterle.

 

Kromě ligové soutěže Středočeši odehrají na konci července minimálně dvě utkání 3. předkola Evropské ligy, soupeře se dozví po pátečním losu v Nyonu. "Jde nám o stabilizaci klubu v rovině ekonomické, sportovní i personální. Rozpočet by neměl přesáhnout sto padesát milionů korun, hodně bude záležet na době působení v Evropské lize," prohlásil generální ředitel klubu Jaromír Šeterle.

 

Mladá Boleslav se nyní připravuje na nový ročník v Rakousku. Trenér Miroslav Koubek pochválil kvalitní atmosféru panující v kaprunském hotelu St.Florian i v hráčském kádru. "Máme tady potřebné podmínky k trénování i pro vyladění herní formy," uvedl zkušený trenér, který do Boleslavi přišel po konci minulé sezony.

 

Kapitán mužstva Marek Kulič vyjádřil spokojenost hráčů s průběhem letní přípravy. "S přípravou jsme moc spokojení. Neběhali jsme vůbec v lese, ale jen na hřišti. Hodně jsme dělali taktiku, všichni jsme zdraví a na mistrovskou sezonu se hodně těšíme," prohlásil Kulič.

 

Středočeský tým do nové sezony vstoupí i v nové kolekci dresů. Až do června oblékala mužstvo firma Umbro, následující čtyři roky budou boleslavští fotbalisté nosit značku Nike. Hráči budou mít k dispozici tři varianty oblečení. Hlavní sada dresů zůstala ve známé podobě modrobílých svislých pruhů. Náhradní verzí pro ligová utkání je dres s převažující vínovou červení a černými pruhy na rukávech, novinkou je třetí varianta určená výhradně pro utkání Evropské ligy - bílý dres, bílé trenýrky a bílé stulpny.

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program