HLASUJTE JAK TO DOPADNE?

ANKETA: PELTA pije fanouškům krev! Chcete, aby jako šéf fotbalu SKONČIL?

Pelta
Zdroj: isifa.com
Téma:

Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta v posledních týdnech určitě nemá lehké spaní. Svými nařízeními si znepřátelil širokou fotbalovou veřejnost, která nyní chce jeho hlavu a volá po jeho odvolání. Co si o tom myslíte vy? Přivítali byste, aby Miroslav Pelta odstoupil ze své funkce?

Pelta se pustil do boje s agresivními fanoušky, ale ruku v ruce s tím rozjel i boj proti nadávkám na stadionech. A tato iniciativa se v případě vulgarit nakonec obrátila proti němu.

Anketa

Chcete, aby Miroslav Pelta skončil ve funkci šéfa českého fotbalu?

Hlasovalo 1291 lidí.

Fanoušci v něm nyní vidí nepřítele číslo jedna. Nepřítele, který jim diktuje, co smí a nesmí říkat. A to nevnímají dobře. Na truc směrem k Peltovi prakticky při každém zápase nadávají. Na to Pelta reagoval tak, že vydal jakési notičky pro rozhodčí. Ti při vulgárním skandování na adresu Pelty mají přerušovat zápasy.
 

Nevole se dokonce vyvinula do té roviny, že velká část fotbalové veřejnosti volá po odvolání Miroslava Pelty z pozice šéfa českého fotbalu.
 


"Pane Pelta, není Vám trapné stát v čele českého fotbalu,když jste figuroval v korupční kauze s pány Horníkem a Košťálem? 98% fotbalových fanoušků je přesvědčeno,že byste měl tuto funkci položit. Ale Vy pořád trváte na tom,že to děláte dobře. Připomínáte mi tím Michala Bílka, který se taky držel funkce trenéra jako klíště za každou cenu. Taky ho nezajímaly názory sportovní veřejnosti,aby konečně skončil! Dost dobře to nechápu, myslel jsem si, že sport se dělá pro fanoušky, ale jak vidím, tak je to naopak. Na fanoušky se ohled nebere a to jen za cenu udržení svých funkcí (koryt, abyste tomu rozuměl),ať se děje co se děje! A to je hodně smutné," napsal vzkaz panu Peltovi jeden ze čtenářů. I vy můžete poslat svůj vzkaz ZDE.
 


Jaký je váš názor? Měl by Miroslav Pelta položit svou funkci? Nebo naopak nadále pokračovat i proti nadávkám na stadionech. Hlasujte v naší anketě.
 

Související témata:
TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Buffalo Sabres - Washington Capitals

   21:05 22:55
   22:55

   Hokej: NHL - v hlavní roli Češi

   23:10

   Truck Racing Magazine (3)

   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Finále Západní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2017

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:05 02:05
   02:05

   UFC Reloaded (29)

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:20

   Element (415)

   11:35

   Jorge Lorenzo - Válečník

   13:00

   NBA Classic Games: Boston Celtics - New York Knicks

Celý program