Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2011 20:40

VRAŤ SE DO ŠKOLKY! Hlupák Balotelli si ani sám neumí OBLÉCT DRES! VIDEO

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Tohle video je opravdu neskutečné. Hráč Manchesteru City Mario Balotelli před zápasem s Dynamem Kyjev ani za minutu není schopen obléct si sám rozlišovák. Pomoci mu musí až člen realizačního týmu, ale ani ve dvou se to nepodaří.

Mario Balotelli přišel do Manchesteru City z Interu Milán jako velká posila. Je jedním z nejlepších mladých hráčů na světě, ale tuto pověst zatím v Anglii moc nenaplňuje. Britové si spíš užívají rozmary jeho nálad – Balotelli bývá totiž často označován za namyšleného frajírka, který nemá úctu před nikým a ničím.


Podívejte se ještě jednou na video amatéra Balotelliho:

Problémy s disciplínou a drzostí měl už v Interu. Hlavně proto se s koučem Josém Mourinhem neměli rádi a hlavně proto Balotelli opustil Itálii a jal se na chleba vydělávat v Anglii. Ani tam ale nezkrotl. Během několika zápasů byl už dvakrát hloupě vyloučen, naposledy ve čtvrtečním zápase Evropské ligy, kdy proti Dynamu Kyjev úplně zbytečně prošlápl soupeři hrudník. Mimo to se třeba se spoluhráčem porval na tréninku.

 

Fanoušky Citizens ve čtvrtek večer nejenom naštval, ale před zápasem je i pobavil. Na internet se totiž dostaly záběry, které ukazují, jak milionový hráč není sám schopen navléct si rozlišovák. Po minutě snažení to vzdá a požádá o pomoc jednoho z členů realizačního týmu. Ani s ním se mu ale dres obléct nepodaří.

TN.cz