video liga mistrů v plzni

TO jsou CITIZENS! Bleděmodrý luxus si vyžádal královské apartmány

Téma:

Liga mistrů opět dorazila do Plzně. Anglický Manchester City už dorazil na západ Čech, hráče vyzvedl na letišti klubový autobus. Džekovi a spol. vaří týmový kuchař a fotbalisté musí bydlet v nejprestižnějším plzeňském hotelu.

Soupeřem Viktorie je jeden nejbohatších klubů světa. Tým anglického Manchesteru City, to jsou hvězdy se vším všudy.
 

Kádr Citizens je napěchovaný celebritami. V týmu je devět mimořádných hráčů a každý z nich má větší hodnotu než celý plzeňský kádr dohromady. I proto má tým ve výpravě vlastní ochranku nebo kuchaře.


Když dorazil černý autobus před luxusní hotel v Plzni, hned bylo jasné, že nejde o školní výlet. Ven se postupně začala trousit jedna hvězda za druhou - Joe Hart, Sergio Aguero, Edin Džeko. V hotelu na ně čekaly královské komnaty.
 

Hvězdy z Manchesteru City poslaly do Plzně manuál se speciálními požadavky. Kromě prostorných pokojů je samostatnou kapitolou jídelníček.
 

"Z ryb to bude losos, mořský vlk a pak budeme připravovat mořský jazyk. Z mas to budou hovězí steaky a kuřecí steaky," prozrazuje asistent šéfkuchaře Milan Veverka.

 

Dále chtějí Angličané také takzvaný snack station, kdy si mohou hráči 24 hodin denně zajít pro svačinku. K čaji o páté si pak dají speciální buchtu. V hotelu se jí museli naučit podle anglického receptu, který dostali předem.


PSALI JSME


Milionáři přiletěli letadlem, v Ruzyni ale přesedali na klubový autobus. A ani tady to nebyla ledajaká podívaná: Interiér v kůži, wifi připojení, tónovaná skla, automat na kávu, mikrovlnka. Hart, Touré ani Aguero rozhodně po cestě z Prahy nestrádali. Plzeň se ale hvězd nebojí a těší se na velký zápas.

ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2018

   01:00 01:55
   01:55

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program