Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2012 14:44
trable v plzni

Špílmachr Horváth je na marodce. Proti Coimbře možná ani nenastoupí

Pavel Horváth a Viktoria Plzeň
Zdroj: Mediafax
Pavel Horváth a Viktoria Plzeň
Témata:

Plzeň je v nesnázích. Proti portugalské Coimbře zřejmě bude muset nastoupit bez špílmachra Pavla Horvátha. Ohrožený je i start střelce Marka Bakoše.

Plzni se letos daří, má formu jak v mistrovské sezoně. Při prvním utkání v základní skupině Evropské ligy ale je situace na západě Čech, co se týče složení sestavy, nejistá.
 

Pavel Horváth laboruje s lýtkovým svalem. Marke Bakoš má pochroumaný kotník


"Jak Pavel, tak i Marek krátce trénovali. Ale není velká pravděpodobnost, že budou k dispozici. To se ale rozhodne až zítra. Bylo by to však velké oslabení. Patří k hráčům, kteří se prosazovali v pohárových zápasech,“ přiznal trenér Viktorie Pavel Vrba na středeční tiskové konferenci.


Bakoš dal v nové sezoně už šest gólů. Horváth tvoří hru, zahrává standardky a trefil se už čtyřikrát.


„Neříkám, že nebudou k dispozici. Třeba budou moci nastoupit na dvacet nebo třicet minut a mohou zápas rozhodnout. Pokud by nemohli nastoupit vůbec, zásah pro mužstvo by to byl,“ uvažuje Vrba.


„Na druhou stranu si myslím, že se určitě několikrát ukázalo, že hráči, kteří dostali prostor místo absentujících, to zvládli velice dobře. Z tohoto pohledu svým svěřencům věřím. Doufám, že ti, co by případně nastoupili místo nich, to dokážou zvládnout,“ tvrdí plzeňský trenér.


Viktoria vyběhne na domácí trávník ve Štruncových sadech proti Coimbře v 19 hodin. Zápas přenáší FANDA.

ft TN.cz