liga mistrů

Snadná práce pro Plzeň: Čtyři rohy, ČTYŘI GÓLY a postup je blízko!

Viktoria Plzeň míří v Lize mistrů za postupem
Zdroj: isifa.com

Fotbalisté Viktorie Plzeň jsou na nejlepší cestě k postupu do play off o Ligu mistrů. Západočeši vyhráli na hřišti estonského Nomme Kalju jistě 4:0, dva góly dal stoper Marian Čišovský, třetí přidal Michal Ďuriš a poslední Lukáš Hejda.

Byla to snadná práce. Český mistr šel do vedení už ve druhé minutě, když se po nápaditě zahrané standardce míč odrazil až před Mariana Čišovského, který dorážel do úplně prázdné brány.

Plzeň dál režírovala průběh zápasu a estonský celek, plný zahraničních posil, vůbec nestačil. V první půli sice další gól Západočeši nepřidali, tyč ale zvonila po hlavičce Wágnera.

SLEDOVALI JSME ONLINE:

Ve druhé půli pak pokračovala převaha českého týmu, a padaly další góly. Plzeň dala Kalju lekci v kopání rohů. I druhou trefu do černého zaznamenal Marian Čišovský po dobře zahrané standardce a opět dorážel do prázdné brány. Třetí gól přidal střídající Michal Ďuriš opět po rohovém kopu.

Vítězství Plzně bylo více než snadné, tříbrankový náskok do odvety je slibný, v odvetě by měli Západočeši svůj postup pohlídat.

Úvodní utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů:

Nomme Kalju - Viktoria Plzeň 0:4 (0:1)

Branky:
2. a 52. Čišovský, 78. Ďuriš, 90. Hejda. Rozhodčí: Marriner - Long, Brooks (všichni Angl.). ŽK: Ceesay - Darida, Limberský, Čišovský. Diváci: 4420.

Sestavy:

Kalju: Teleš - Šišov, Bärengrub, Kallaste, Koogas - Puri (78. Maehara), Ceesay, Wakui, Kimbaloula - Quintieri - Voskoboinikov (69. Neemelo). Trenér: Prims.

Plzeň: Kozáčik - Řezník, Čišovský, Hejda, Limberský - Darida (85. Hořava), Horváth - Petržela (80. Rajtoral), Kolář (64. Ďuriš), Kovařík - Wágner. Trenér: Vrba.

• 09:00 09:05