když se daří!

Nejlepší střelec Ligy mistrů? Marian Čišovský! Sudí mu přiznal hattrick

Marian Čišovský je nejlepší střelec Ligy mistrů
Zdroj: ČTK
Marian Čišovský je nejlepší střelec Ligy mistrů
Téma:

To je síla! Víte kdo je nejlepším střelcem Ligy mistrů? Plzeňský stoper Marian Čišovský! Slovenský fotbalista totiž není žádný troškař, rozhodčí Andre Marriner mu na hřišti Nomme Kalju přiznal hattrick!

Nejsou to kdovíjaké trefy, ale všechny platí. Marian Čišovský má při standardkách Plzně speciální úlohu! Dorážet míče do prázdné brány. A jde mu to náramně!


"Jsme zvyklí, že nedává žádné krásné góly, ale že to tam dotlačí různými částmi svého těla. Jen nám pak musí říct, kterými, protože to často není poznat," směje se trenér Plzně Pavel Vrba.
 


 

Čišovský svůj gólový účet načal už v prvním duelu se Željezničjarem Sarajevo, kdy vstřelil vůbec první letošní gól Viktorie a načal velký obrat.


V Tallinu přidal v úterý další tři trefy. Nejdříve se k němu přikutálel míč odražený od tyče, který pohodlně dorazil do odkryté brány. Pak poctivě počkal na zadní tyči na prodloužený roh a opět precizně skóroval.


PSALI JSME


"U Mariana je to hodně o sebeovládání, že chodí do správných prostorů, nabíhá a nestojí. A samozřejmě také o štěstí, které měl," říká trenér Viktorie.


Třetí gól byl dlouho otazník. Čišovského hlavičku nechtěně tečoval do sítě Lukáš Hejda. Však byl také dlouho tento mladík uváděn jako střelec. Jenže zápis po utkání odhalil, že rozhodčí zápasu Andre Marriner označil jako střelce Čišovského. Možná pochopitelně, měl na gólu největší podíl.


ČTĚTE TAKÉ


V konečném součtu už má Marian Čišovský už 4 góly ze tří zápasů a usadil se na čele pořadí střelců letošního ročníku Ligy mistrů. 

V této sezoně dal už pět gólů a v profesionální kariéře už prý šedesát. "Počítám si je. Dnes by to měl být 59. a 60. zásah. Je to pěkné číslo, ale jsou hráči, kteří jich dávají více. Hlavní je, aby se dařilo týmu," říká Marian Čišovský. Do svých statistik ale může ještě jednu trefu.


Loni byl nejlepším střelcem Ligy mistrů Cristiano Ronaldo, který dal 12 gólů. Tak ještě osm, Mariane!

ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jorge Lorenzo - Válečník

   01:05 02:30
   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

 • Nova Sport 2

  • UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   01:40 03:45
   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

   12:20

   UFC Reloaded (30)

Celý program