Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

když se daří!

Nejlepší střelec Ligy mistrů? Marian Čišovský! Sudí mu přiznal hattrick

Marian Čišovský je nejlepší střelec Ligy mistrů
Zdroj: ČTK
Marian Čišovský je nejlepší střelec Ligy mistrů
Témata:

To je síla! Víte kdo je nejlepším střelcem Ligy mistrů? Plzeňský stoper Marian Čišovský! Slovenský fotbalista totiž není žádný troškař, rozhodčí Andre Marriner mu na hřišti Nomme Kalju přiznal hattrick!

Nejsou to kdovíjaké trefy, ale všechny platí. Marian Čišovský má při standardkách Plzně speciální úlohu! Dorážet míče do prázdné brány. A jde mu to náramně!


"Jsme zvyklí, že nedává žádné krásné góly, ale že to tam dotlačí různými částmi svého těla. Jen nám pak musí říct, kterými, protože to často není poznat," směje se trenér Plzně Pavel Vrba.
 

Marian Čišovský
Zdroj: isifa.com Marian Čišovský

 

Čišovský svůj gólový účet načal už v prvním duelu se Željezničjarem Sarajevo, kdy vstřelil vůbec první letošní gól Viktorie a načal velký obrat.


V Tallinu přidal v úterý další tři trefy. Nejdříve se k němu přikutálel míč odražený od tyče, který pohodlně dorazil do odkryté brány. Pak poctivě počkal na zadní tyči na prodloužený roh a opět precizně skóroval.


PSALI JSME


"U Mariana je to hodně o sebeovládání, že chodí do správných prostorů, nabíhá a nestojí. A samozřejmě také o štěstí, které měl," říká trenér Viktorie.


Třetí gól byl dlouho otazník. Čišovského hlavičku nechtěně tečoval do sítě Lukáš Hejda. Však byl také dlouho tento mladík uváděn jako střelec. Jenže zápis po utkání odhalil, že rozhodčí zápasu Andre Marriner označil jako střelce Čišovského. Možná pochopitelně, měl na gólu největší podíl.


ČTĚTE TAKÉ


V konečném součtu už má Marian Čišovský už 4 góly ze tří zápasů a usadil se na čele pořadí střelců letošního ročníku Ligy mistrů.


Marian Čišovský je nejlepší střelec Ligy mistrů
Zdroj: uefa.com Marian Čišovský je nejlepší střelec Ligy mistrů

 

V této sezoně dal už pět gólů a v profesionální kariéře už prý šedesát. "Počítám si je. Dnes by to měl být 59. a 60. zásah. Je to pěkné číslo, ale jsou hráči, kteří jich dávají více. Hlavní je, aby se dařilo týmu," říká Marian Čišovský. Do svých statistik ale může ještě jednu trefu.


Loni byl nejlepším střelcem Ligy mistrů Cristiano Ronaldo, který dal 12 gólů. Tak ještě osm, Mariane!

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

   13:00

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program