POZOR, VIZITA!

Nečekaní hosté. Jágra navštívili v Dallasu Hašek se Šmicrem

GALERIE: Premiéra Jaromíra Jágra za Dallas - 12
Zdroj: isifa.com
GALERIE: Premiéra Jaromíra Jágra za Dallas
Téma:

To bylo pro Jaromíra Jágra překvapení! V Dallasu se zjevily fotbalové osobnosti Ivan Hašek a Vladimír Šmicer. Druhému jmenovanému se přezdívalo "Štístko", ale Stars přinesl spíš smůlu.

Hokejová hvězda Jaromír Jágr sleduje s velkým nadšením cestu českých fotbalových klubů pohárovou Evropou. Radost mu dělá Sparta a hlavně Plzeň, která šokovala minulý týden jasným vítězstvím na hřišti Neapole.
 

"KLOBOUK DOLŮ. Všichni hráči - Horváth, Darida a hlavně trenér Vrba jsou neskuteční,“ vysekl Západočechům na Facebooku hlubokou poklonu Jágr, který ocenil že z Vrbovy práce těží i reprezentace.
 

"Doufám, že panu Vrbovi pan Pelta poslal prémie za mistrovství Evropy:) To on tam udělal úspěch, i když tam vůbec nebyl:) (Ale hrála tam polovička jeho svěřenců). Pane Pelto, trenér Vrba čeká na kapříky...:)
 

Jágr se na fotbalové téma rozhovořil i z toho důvodu, že ho v Dallasu navštívili Ivan Hašek s Vladimírem Šmicrem. O druhém jmenovaném se říkalo, že přináší štěstí. Jeho přítomnost v Dallasu měla ale přesně opačný efekt.
 

"Hádejte, kdo přijel do Dallasu na hokej? To byste neuhodli... Fotbaloví dědečkové Ivan Hašek a Vláďa Šmicer, přezdívaný 'Štístko'. No nevím, jestli ho pořád nosí... V Dallasu se mu začíná přezdívat 'Smůla'," vtipkoval Jágr.
 


"První zápas proti Vancouveru sledovali do půlky v televizi, to jsme prohrávali 3:1," sdělil Jágr svým fanouškům. "Pak ji vypli a šli si lehnout, že jsou unavení. A až ráno se s překvapením dozvěděli, že jsme zápas otočili a vyhráli 4:3."
 

Na neštěstí pro Dallas zápas s Calgary už Hašek se Šmicrem shlédli od začátku až do konce. "Druhý už viděli naživo a ten jsme projeli... Takže dnes mají poslední šanci vše napravit," řekla hokejová hvězda.
 

Jinak si ale přítomnost fotbalových osobností velice užívá. "Po zápase na mě čekali, šli jsme do resturace a pět hodin jsme se neskutečně bavili, smáli se a probírali vše možné."
 

Jágra hodně pobavilo, když se mu Hašek se Šmicrem svěřili, že začali s hokejem. "Trénují třikrát týdně, no to musí vypadat...Prý je to hrozně baví, ale mají jeden velký problém - neumí zabrzdit...tak prý zastavují o mantinel. Chudák mantinel - ten musí mít ale modřin a zlomenin:),“ smála se hokejová hvězda.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Off-road Maraton (2)

   12:00 12:25
   12:25

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   12:40

   NHL – akce měsíce

   12:45

   Element (422)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Marseille - Lille OSC

   11:00 12:45
   12:45

   Nova Cup - Opava

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   16:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   17:00

   MČR v Gran Turismo Sport (4)

Celý program