to nikde nebylo!

POHOTOVOST! Nejdražší fotbalové klenoty jsou v Praze, budou na jednom místě!

Nejcennější evropské fotbalové trofeje
Zdroj: ČTK
Nejcennější evropské fotbalové trofeje
Téma:

Takovou koncentraci nejcennějších evropských fotbalových trofejí Praha ještě nikdy nezažila. Od soboty budou na Václavském náměstí vystaveny poháry pro vítěze Ligy mistrů, Evropské ligy i Superpoháru. Jejich hodnota je nevyčíslitelná...

Oficiální představení trofejí se uskuteční v sobotu v dolní části Václavského náměstí od 10 do 18 hodin. Všechny tři poháry budou vystaveny na podiu, kde se s nimi fanoušci budou moci vyfotit.
 

"Chceme nabídnout veřejnosti možnost, aby si ty trofeje užila. Přemýšleli jsme, jakým způsobem to vyzdvihnout. S tímto nápadem přišli z UEFA a my jsme to samozřejmě rádi přivítali. Je to poprvé v historii, kdy budou tyto poháry vystaveny veřejně takhle pohromadě," řekl na tiskové konferenci ředitel logistiky Fotbalové asociace ČR Ivo Sekerka.
 


 

Snad nikoho nenapadne cenné trofeje ukořistit pro sebe. Příležitost by to byla jedinečná, vždyť jsou všechny pohromadě a na jediném místě.


Organizátory Superpoháru mají ale spíš jiné starosti. Pražský Eden, který je první destinací evropského Superpoháru po tradičním Stadionu Louise II. v Monaku, projde v průběhu srpna značnými úpravami.


Na stadionu při prvním kole Gambrinus ligy zhasla světla a chystá se i instalace silnějšího osvětlení. Po ligovém utkání Slavie s Olomoucí také bude kompletně vyměněn trávník. Ten ještě otestují "sešívaní" při duelu s Teplicemi. Pak už dojde 30. srpna na duel Chelsea s Bayernem.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:25

   Finálová série Stanley Cupu 2018

   23:25

   Večerní sportovní noviny

   23:30

   NHL: Týden s Jakubem Voráčkem

   01:15

   NHL – akce měsíce

   01:25

   Zvedni se z gauče (1)

   01:40

   Czech Rally - Ohlédnutí za sezonou 2019

 • Nova Sport 2

  • 21:20 22:00

   Fotbal: MLS - Efekt Davida Beckhama

   22:00

   Šipkařská škola Karla Sedláčka - Míření

   22:05

   World Darts Championship 2020

   01:25

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:40

   NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   09:00

   Racing Unleashed & FISA World Indoor Rowing Championships

Celý Program