Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nouze o vstupenky

Čech by na Superpohár potřeboval 50 lístků. Dostal jich jen ŠEST

Petr Čech se raduje z vítězství v Lize mistrů
Zdroj: isifa.com
Takhle se Petr Čech před rokem a půl radoval z vítězství Chelsea v Lize mistrů
Témata:

Fotbalový svět se stěhuje do Edenu a jedním z hrdinů pátečního večera se stane Čech. Petr Čech bude v brance Chelsea bojovat proti Bayernu Mnichov o Superpohár, jedinou trofej, kterou ještě s londýnským klubem nezískal. Velkou podporu rodiny a přátel však v hledišti mít nebude, každý z hráčů dostal jen šest vstupenek.

"Víc jich sehnat prostě nešlo. Takže přijde manželka s bráchou plus moje sestry a jejich manželé. Nedostanu tam ani všechny lidi z rodiny. Na to bych lístků potřeboval padesát. A kdybych chtěl vyhovět všem známým, kteří mi o vstupenky říkali, musel bych jich mít tak sto," popsal Čech.

 

 

Z celkového počtu 20 tisíc vstupenek dostal každý z klubů 5500 kusů, v Česku se do prodeje dostaly necelé dva tisíce lístků, z nichž nejlevnější stály 1300 korun. Několik tisíc lístků si ponechala UEFA pro své potřeby

 

Na přílet aktérů finále i jejich příznivců se připravují i pražské hotely. Výprava Chelsea by měla být ubytována ve Four Seasons, stejně jako v únoru, když se v Evropské lize utkal ve Spartou. Mnichovský velkoklub by měl najít přechodný domov v jiném luxusním hotelu Mandarin Oriental.

 

 

"Tentokrát to bude úplně jiné než proti Spartě. Na Letné jsme hráli skoro před samými českými fanoušky. Teď se hraje na neutrálním hřišti a je mi jasné, že českých fanoušků se tam dostane hodně málo," ví Čech.

 

Že se o Superpohár hraje v Praze, to Čechovi vyhovuje i kvůli tomu, že může rovnou zůstat doma před pondělním reprezentačním srazem. "Pojedu navštívit rodinu, strávím s nimi víkend, než v pondělí vyrazím na sraz národního týmu," dodal.


 

ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:00 23:45

   Mistrovství světa SKIF 2019

   23:45

   Element (392)

   00:00

   Večerní Sportovní noviny

   00:05

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   00:30

   Sport Hradec Cup 2019

   00:45

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:00

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   12:00

   KITE LIFE (1)

   12:10

   UFC Now (18)

Celý Program