Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.5. 2015 16:53
VIDEO Tady velím já

TO JE JEHO HŘIŠŤE! Gladiátor Chiellini dal Ronaldovi jasný vzkaz

Chiellini vs. Ronaldo
Zdroj: Twitter

Dal sice gól, ale na hřišti si jinak moc neškrtnul. Cristiano Ronaldo se proti tvrdé obraně Juventusu prosazoval horko těžko. A zasloužil se o to převážně tvůrce obrany – tvrďák Giorgio Chiellini. V poslední minutě dal jasně najevo, že portugalský snajpr to nebude mít jednoduché ani v odvetě.

Celých devadesát minut narážel Ronaldo při svých útočných snahách do italské zdi jménem Chiellini. Tihle dva svedli na trávníku nespočet soubojů a hádejte, kdo z nich odcházel se vztyčenou hlavou? No jasně, že 186 cm vysoký stoper Juventusu. Gradovalo to v poslední minutě nastavení, když se Ronaldo řítil na Buffona a pod nohy mu doslova skočil Chiellini.


Za faul si Ital vysloužil žlutou kartu. A nutno uznat, že rozhodčí vyhodnotil zákrok dobře. Mohlo se zdát, že šlo o likvidační faul, ale Chiellini si moc dobře uvědomoval, co má za lubem. Sice netrefil míč, ale rozhodně nemířil ani na Ronaldovy nohy. Jakoby chtěl jen vyslat hvězdě Bílého baletu vzkaz: Tady si v Turíně, tohle je moje hřiště!

Chiellini faul
Zdroj: Twitter

Celou situaci ještě umocňovala omotaná hlava Chielliniho. Ten si ze souboje s Garethem Balem v druhém poločase odnesl krvavou ránu na hlavě. Ani to ho ale nezastavilo. V zakrváceném dresu vypadal více jako válečník na bitevním poli než fotbalista hrající semifinále Ligy mistrů. Rozhodně z něj musela mít nabitá ofenzíva Realu nahnáno. Ruku na srdce, kdo z vás by chtěl hrát proti tomuhle italskému gladiátorovi?

Chiellini
Zdroj: Twitter

Chiellini ukázal, že už do sebe „kousat“ nenechá, jako to předvedl Luis Suárez na světovém šampionátu v Brazílii. Možná, že mu uruguayský útočník předal trochu ze své agrese. Nicméně Chiellini svou úlohu v úvodním utkání semifinále Ligy mistrů zvládl na jedničku a od trenéra i fanoušků si zasloužil jen chválu.

Chiellini ohlas Twitter
Zdroj: Twitter

Tenhle uživatel Twitteru dokonce na svém účtu zveřejnil příspěvek, kde s trochou ironie glosuje souboj Chielliniho a Ronalda. „Chiellini vs. Ronaldo byl lepší než Mayweather vs. Pacquaio,“ narážel fanoušek na to, že se při utkání v Turíně bavil více než u boxerského zápasu století.

vot TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:40

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

   20:40

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

   21:05

   Večerní Sportovní noviny

   21:10

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 • Nova Sport 2

  • 18:00 20:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   20:05

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

   00:00

   Ligue 1 Highlights (33)

   01:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:30

   Natural Track Luge - World Championship

Celý Program