VIDEO Tady velím já

TO JE JEHO HŘIŠŤE! Gladiátor Chiellini dal Ronaldovi jasný vzkaz

Chiellini vs. Ronaldo
Zdroj: Twitter

Dal sice gól, ale na hřišti si jinak moc neškrtnul. Cristiano Ronaldo se proti tvrdé obraně Juventusu prosazoval horko těžko. A zasloužil se o to převážně tvůrce obrany – tvrďák Giorgio Chiellini. V poslední minutě dal jasně najevo, že portugalský snajpr to nebude mít jednoduché ani v odvetě.

Celých devadesát minut narážel Ronaldo při svých útočných snahách do italské zdi jménem Chiellini. Tihle dva svedli na trávníku nespočet soubojů a hádejte, kdo z nich odcházel se vztyčenou hlavou? No jasně, že 186 cm vysoký stoper Juventusu. Gradovalo to v poslední minutě nastavení, když se Ronaldo řítil na Buffona a pod nohy mu doslova skočil Chiellini.


Za faul si Ital vysloužil žlutou kartu. A nutno uznat, že rozhodčí vyhodnotil zákrok dobře. Mohlo se zdát, že šlo o likvidační faul, ale Chiellini si moc dobře uvědomoval, co má za lubem. Sice netrefil míč, ale rozhodně nemířil ani na Ronaldovy nohy. Jakoby chtěl jen vyslat hvězdě Bílého baletu vzkaz: Tady si v Turíně, tohle je moje hřiště!

Celou situaci ještě umocňovala omotaná hlava Chielliniho. Ten si ze souboje s Garethem Balem v druhém poločase odnesl krvavou ránu na hlavě. Ani to ho ale nezastavilo. V zakrváceném dresu vypadal více jako válečník na bitevním poli než fotbalista hrající semifinále Ligy mistrů. Rozhodně z něj musela mít nabitá ofenzíva Realu nahnáno. Ruku na srdce, kdo z vás by chtěl hrát proti tomuhle italskému gladiátorovi?

Chiellini ukázal, že už do sebe „kousat“ nenechá, jako to předvedl Luis Suárez na světovém šampionátu v Brazílii. Možná, že mu uruguayský útočník předal trochu ze své agrese. Nicméně Chiellini svou úlohu v úvodním utkání semifinále Ligy mistrů zvládl na jedničku a od trenéra i fanoušků si zasloužil jen chválu.

Tenhle uživatel Twitteru dokonce na svém účtu zveřejnil příspěvek, kde s trochou ironie glosuje souboj Chielliniho a Ronalda. „Chiellini vs. Ronaldo byl lepší než Mayweather vs. Pacquaio,“ narážel fanoušek na to, že se při utkání v Turíně bavil více než u boxerského zápasu století.

vot TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   13:05 15:05
   15:05

   Zvedni se z gauče (8)

   15:20

   Basketbal: ERA Nymburk - Teksut Bandirma

   16:45

   Fotbal: Atlanta United FC - Colorado Rapids

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   České kluby v Evropské lize 2015/2016

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: New York Knicks - Indiana Pacers

   13:00 14:35
   14:35

   NBA Triple (18)

   14:45

   Fotbal: EA Guingamp - ES Troyes

   16:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

   17:00

   UFC Reloaded (30)

   17:40

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

Celý program