Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO Tady velím já

TO JE JEHO HŘIŠŤE! Gladiátor Chiellini dal Ronaldovi jasný vzkaz

Chiellini vs. Ronaldo
Zdroj: Twitter

Dal sice gól, ale na hřišti si jinak moc neškrtnul. Cristiano Ronaldo se proti tvrdé obraně Juventusu prosazoval horko těžko. A zasloužil se o to převážně tvůrce obrany – tvrďák Giorgio Chiellini. V poslední minutě dal jasně najevo, že portugalský snajpr to nebude mít jednoduché ani v odvetě.

Celých devadesát minut narážel Ronaldo při svých útočných snahách do italské zdi jménem Chiellini. Tihle dva svedli na trávníku nespočet soubojů a hádejte, kdo z nich odcházel se vztyčenou hlavou? No jasně, že 186 cm vysoký stoper Juventusu. Gradovalo to v poslední minutě nastavení, když se Ronaldo řítil na Buffona a pod nohy mu doslova skočil Chiellini.


Za faul si Ital vysloužil žlutou kartu. A nutno uznat, že rozhodčí vyhodnotil zákrok dobře. Mohlo se zdát, že šlo o likvidační faul, ale Chiellini si moc dobře uvědomoval, co má za lubem. Sice netrefil míč, ale rozhodně nemířil ani na Ronaldovy nohy. Jakoby chtěl jen vyslat hvězdě Bílého baletu vzkaz: Tady si v Turíně, tohle je moje hřiště!

Chiellini faul
Zdroj: Twitter

Celou situaci ještě umocňovala omotaná hlava Chielliniho. Ten si ze souboje s Garethem Balem v druhém poločase odnesl krvavou ránu na hlavě. Ani to ho ale nezastavilo. V zakrváceném dresu vypadal více jako válečník na bitevním poli než fotbalista hrající semifinále Ligy mistrů. Rozhodně z něj musela mít nabitá ofenzíva Realu nahnáno. Ruku na srdce, kdo z vás by chtěl hrát proti tomuhle italskému gladiátorovi?

Chiellini
Zdroj: Twitter

Chiellini ukázal, že už do sebe „kousat“ nenechá, jako to předvedl Luis Suárez na světovém šampionátu v Brazílii. Možná, že mu uruguayský útočník předal trochu ze své agrese. Nicméně Chiellini svou úlohu v úvodním utkání semifinále Ligy mistrů zvládl na jedničku a od trenéra i fanoušků si zasloužil jen chválu.

Chiellini ohlas Twitter
Zdroj: Twitter

Tenhle uživatel Twitteru dokonce na svém účtu zveřejnil příspěvek, kde s trochou ironie glosuje souboj Chielliniho a Ronalda. „Chiellini vs. Ronaldo byl lepší než Mayweather vs. Pacquaio,“ narážel fanoušek na to, že se při utkání v Turíně bavil více než u boxerského zápasu století.

vot TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   15:00

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

   15:15

   Truck Racing Magazine (5)

   15:35

   Off-road Maraton (4)

   16:00

   Rychlá kola (7)

   16:30

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   14:45

   Element (392)

   15:00

   Wimbledon 2019 - finále mixu

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   17:20

   DFB Pokal 2019

   17:50

   KITE LIFE (1)

Celý Program