Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

to přehnal

Zku*vený trenér. Slovenský mladík si ulevil a dostal mastnou pokutu

Róbert Mak v dresu Norimberku
Zdroj: Isifa / Getty Image
Témata:

Slovenský reprezentant do jednadvaceti let Róbert Mak má velký problém. Na sociální síti Twitter si pořádně ulevil, od vedení klubu dostal pokutu a byl vyřazen z hlavního týmu bavorského celku.

Spoluhráč Tomáše Pekharta se vulgárními poznámkami pustil do trenéra Dietera Heckinga, který mladému záložníkovi prý nedává dostatek příležitostí.


V utkání na půdě Freiburgu se kouč rozhodl Maka stáhnout ze hřiště už po prvním poločase. To se ale odchovanci Slovanu Bratislava nelíbilo a na svém účtu napsal: " "Futbal je jedna vyjebana politika!!!!! I hate it!!!! Skurveny trener."


"Výše pokuty je exemplární, aby ji Róbert pořádně pocítil," uvedl manažer Norimberka Martin Bader v tiskové zprávě. Mak pokutu akceptoval, ovšem není to jediný trest, který mu klub udělil.


Byl přeřazen do mládežnického týmu, který hraje regionální bavorskou soutěž. "Kdy se vrátí do prvního mužstva, je v této chvíli sporné. Záleží to především na něm. Obecný přístup je takový, že nám není lhostejný žádný hráč, který udělal chybu," pokračuje. "Nyní je na něm, aby pochopil, že hrát za profesionální fotbalový klub, jakým je 1. FC Norimberk, je privilegium, "dodal Bader.


Norimberk se v nové sezoně zatím trápí. V sedmi zápasech nasbíral jen sedm bodů a v bundesligové tabulce mu patří čtrnáctá příčka.

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   15:00

   Cricket Champions League

   15:25

   Rychlá kola (10)

   15:55

   Off-road Maraton (6)

   16:15

   Truck Racing Magazine (8)

   16:35

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (3/4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   NHL: Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning

   14:45

   World Grand Prix Darts 2019

   16:15

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   16:45

   Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

   17:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   19:00

   MONETA Czech PGA Tour (6)

Celý Program