ČECHOVA ŠKOLKA

Vítěz Ligy mistrů Petr Čech letos opět pořádá svou Fotbalovou školu

Téma:

Český fotbalový brankář Petr Čech z Chelsea pořádá během prvních dvou prázdninových týdnů jako už tradičně svou Fotbalovou školu pro děti od 7 do 15 let.

Letos v létě se uskuteční již sedmý ročník populární Fotbalové školy Petra Čecha. První dva prázdninové týdny (I. turnus 30. 6. - 6. 7. a II. turnus 7. - 13. 7.) se fotbalové centrum mládeže AC Sparta Praha na Strahově zaplní desítkami dětí ve věku od 7 do 15 let, které se budou těšit nejen na setkání s čerstvým vítězem Ligy mistrů Petrem Čechem, ale především na bohatý a sportovně hodnotný týdenní program.
 

Do Prahy se opět sjede zkušená parta odborníků, která pomůže malým hráčům zdokonalit se ve fotbale a vyzkoušet si, jak se připravují profesionální hráči. Za dva týdny se ve Fotbalové škole Petra Čecha vystřídá na 150 kluků i holek, hráčů i brankářů, začátečníků i pokročilých, zkrátka dětí z celé České republiky i zahraničí, které spojuje nadšení pro fotbal. Vedle herních cvičení připravených a vedených profesionálními trenéry ve spolupráci s Petrem Čechem se děti budou učit i dalším sportovním dovednostem, různým druhům regenerace a kompenzačních cvičení, základům angličtiny, nebo jak se správně stravovat.
 

"Každý rok se těším na usměvavé a do fotbalu zapálené děti, které se rozhodly trávit prázdniny aktivně, zdokonalit se ve hře a naučit se nové tréninkové metody, které pak budou moci využívat během následujícího roku v přípravě ve svém klubu. Baví mě to nadšení, které na nich pokaždé vidím. Řada z nich už jezdí pravidelně, a tak mám radost, když můžu pozorovat, jaký udělali po roce pokrok," řekl o svém fotbalovém kempu Petr Čech, brankář české reprezentace a londýnské Chelsea, která letos vyhrála FA Cup i prestižní Ligu mistrů.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Letošní novinkou na akci je účast další fotbalové hvězdy v pozici trenéra brankářů Luďka Mikloška. Ten je považován za prvního českého fotbalistu, který se prosadil v Anglii, kde strávil dvacet let. Po konci své aktivní fotbalové kariéry působil jako trenér brankářů v klubu West Ham United, za který předtím sám chytal. Po návratu do České republiky se začal věnovat nadějným brankářským talentům a působí jako hráčský agent se specializací na gólmany ve společnosti Sport Invest Group, zastupující agentuře Petra Čecha, která je zároveň pořadatelem jeho fotbalové školy.
 

Památkou pro všechny zúčastněné budou nejen společné fotografie a hodnotné dárky od partnerů projektu, ale i mediální pozornost. Poslední volná místa jsou ještě k dispozici.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:40 13:00

   Ikony české rally

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: Bergischer HC - HSG Wetzlar

   14:40

   NHL - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   14:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   15:00

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - Casademont Zaragoza

 • Nova Sport 2

  • 12:35 13:00

   Fotbal: Sportovní originály - Jaromír Blažek

   13:00

   Fotbal: EA Guingamp - Valenciennes FC

   14:45

   Fotbal: OGC Nice - Olympique Marseille

   16:30

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   16:45

   NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   17:00

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

Celý Program