STANE SE!

Gólman Košic Darko Tofiloski z Makedonie by nejradši zapomněl na přípravný duel proti Rapidu Bukurešt. Už ve 2. minutě podcenil malou domů a i kvůli nerovnému dostal naprosto zbytečný gól.

Byla to klasická malá domů, kdy si chtěl obránce Peter Kavka pomoci přihrávkou na vlastního brankáře. Jenže nerovný terén v kombinaci s podceněním způsobil, že míč přeskočil nastavenou nohu Tofiloskiho a skončil v síti.

Hráči Košic tak už od 2. minuty prohrávali a aby toho nebylo málo, přidali Rumuni po dalších čtyřech minutách druhý gól z penalty. Šokující úvod ale Slováky nepoložil a do poločasu stihli vstřelit kontaktní gól.

Ve druhém poločase se dokonce Košice dočkali vyrovnání, když míč z trestného kopu parádně zakroutil Karas a vyrovnal na konečných 2:2.