VIDEO: Gólman HŇUP a střelec KLIKAŘ. Neuvěřitelný gól z penalty!

Téma:

V jedné z nižších italských fotbalových soutěží byl k vidění gól, který vstoupí do historie. Nejdřív se zdálo, že to gól vůbec nebude, ale míč si nakonec cestu do sítě našel.

Jednoho by tento gól rozpálil doběla, druhý by po megašťastné trefě skákal radostí metr vysoko. Podívejte se na video a pochopíte.
 

V souboji celků Dro a Termena šlo o hodně. O postup do italské šesté nejvyšší fotbalové soutěže. Zápas dospěl k penaltovému rozstřelu a tam se stalo něco neuvěřitelného.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Brankář týmu Dro při jedné z penalt míč nijak nezasáhl, přesto se začal radovat jako malý klučina. Střílející fotbalista totiž napálil břevno a míč se následně odrazil vysoko nad branku. Šťastný gólman si myslel, jak má své splněno, naopak smutný střelec si rval vlasy, že při penaltě selhal. Jenže příběh nekončí…. Míč z velký výšky dopadl až za malé vápno, přesto se po několika dalších odrazech dostal po relativně dlouhé době do sítě. Neuvěřitelné.
 

Gólmanova radost byla rázem pryč a stejně tak rychle odezněl i smutek střelce, který se z nenáviděného stal během několika vteřin zbožňovaným. Příběh ale stále ještě pokračuje. Po překvapivém gólu, který zpočátku na gól absolutně nevypadal, šel penaltu kopat hráč Dro. Ovšem gólman proti jeho střele skvěle zasáhl a Termeno tak zpečetilo postup do vyšší soutěže.

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   11:05 13:00
   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - TSV GWD Minden

   14:30

   Magazín Evropské ligy (16)

   15:00

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Gaziantep

   16:40

   Fotbal: LA Galaxy - Philadelphia Union

 • Nova Sport 2

  • Premier League Darts 2019

   09:00 11:30
   11:30

   Basketbal: Kawhi Leonard - NEJ akce 2015 - 2020

   12:00

   UFC Reloaded (27)

   12:45

   Element (414)

   13:00

   NBA: Týden s Tomášem Satoranským

   14:40

   Basketbal: Tomáš Satoranský - česká stopa v NBA

Celý program