Brankář rakouského Riedu Thomas Gebauer předvedl v utkání se Salcburkem obrovskou minelu. Obránce mu přihrával "malou domů", když však chtěl gólman míč zpracovat, nezasáhl jej a kulatý nesmysl skončil v síti.

Hosté ze Salcburku nemohli mít na půdě Riedu lepší start do utkání. Už v sedmé minutě šli dovedení, o dvě minuty pak už měli náskok dvou branek. Zatímco první gól Leoparda nebyl nikterak zvláštní, ten druhý stál za to.

Padl po obrovské chybě domácího gólmana. Tomu posílal malou domů obránce Maximilian Karner, jenže Gebauer při zpracování selhal. Nastavil spodek kopačky a čekal, až míč narazí na špunty. Jenže balon proskočil pod nohou a skončil v síti. Nepomohl anií záchranný skluz.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Domácí pak po dalších šesti minutách snížili, ale hosté po půlhodině hry trefou Alana opět odskočili na dvoubrankový náskok. Stav 3:1 pro Salcburk vydržel až do závěru zápasu a hosté si tak z Riedu odvezli všechny tři body.