Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO TRPĚL JAKO ZVÍŘE

Brutální zranění přítele Borhyové! Sporťák Hrdlička řval bolestí

Zdroj: http://fotbal.tvcom.cz
Témata:

Sportovní moderátor, komentátor a přítel Lucie Borhyové (35) Michal Hrdlička (24) je mimo jiné i vynikajícím fotbalistou. O víkendu mu ale jeho láska k fotbalu nachystala tvrdý direkt! V zápase špatně došlápl a koleno mu vyletělo do strany. "Nic horšího jsem nezažil, řval jsem bolestí a držel se spoluhráčů," svěřil se Hrdlička. Borhyová nyní o svého miláčka pečuje, kolega Petr Suchoň mu přeje brzké uzdravení a vzkazuje, že už bude hrát jen šachy.

Bylo to jako blesk z čistého nebe. Hrdlička si ve výskoku zpracovával míč na prsa, dopad na zelený pažit ale skončil hrůzostrašně. Čtyřiadvacetiletému fotbalistovi koleno doslova vyletělo do strany a jediné, co v tu chvíli bylo slyšet, byl Hrdličkův bolestný řev. (UPOZORŇUJEME, že video obsahuje drsné záběry)
 

Přímo na trávník pak přijela sanitka o odvezla přítele moderátorky televizních novin Lucie Borhyové do nemocnice, kde vyšetření ukázalo potrhané vazy a poškozenou čéšku. Hrdlička dostal na šest týdnů ortézu a berle a zřejmě ho nemine operace.

Koleno Michala Hrdličky
Zdroj: TV Nova "Takhle koleno vypadalo v sobotu. Teď (v pondělí) jsem byl na kontrole a je to tak třikrát více nateklé. Hrůza," popsal Hrdlička.

"Úrazy kolenou už jsem měl při fotbale několikrát, neumožnily mi věnovat se mu profi. Ale tentokrát to bylo suverénně nejhorší. Koleno mi vyletělo úplně do strany. Vší silou jsem se držel spoluhráčů a řval bolestí. Bohužel sanitka přijela až za 20 minut, pak mi koleno nahodili zpátky a připojili mě na kapačky. Odnesly to vazy a čéška. Lucka u toho naštěstí nebyla, ale byl u toho můj táta. Je šéfem klubu a byl to pro něj příšerný zážitek," popsal situaci Hrdlička.
 

Lucie Borhyová se o zranění dozvěděla smskou a o svého přítele měla velký strach. "Byla jsem v šoku a měla jsem hrozný strach. Míša je tvrďák a bolest nedává znát, takže je mi jasné, že tohle muselo být něco strašného. Teď se o něj starám a pečuju. Pořád má velké bolesti," řekla krásná moderátorka Televizních novin Borhyová.
 

"Mě to bolí i za Michala. On je velký bojovník a můj blízký přítel, takže doufám, že bude v pořádku. Fotbal už jsem mu ale zakázal, bude hrát šachy," přál mu brzké uzdravení jeho kolega z Novy Petr Suchoň.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Idylka Lucie Borhyové: S Michalem Hrdličkou plánuje svatbu

Hrdličko, dej si pozor! Borhyová: Stále je o mě velký zájem

jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:05 12:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   12:45

   RunTour – Brno

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   13:55

   Moto GP - VC Francie (závod Moto2)

   14:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:00

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   14:45

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   15:15

   NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

   17:15

   Magazín NBA Action (33)

   17:40

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program