VIDEO: Bídná penalta trochu jinak. Sergio Ramos je pro smích

Téma:

Hitem internetu je chudák Sergio Ramos z Realu Madrid a jeho neproměněná penalta proti Bayernu. Díky lidové tvořivosti vznikají videa i vtipy, kterými se baví doslova celý svět.

Odvetné utkání Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayerem Mnichov dospělo až k penaltovému rozstřelu, do kterého skvělým způsobem vstoupil Bayern. Zatímco hráči německého velkoklubu své první dva pokusy proměnili, na straně Realu nedali Ronaldo ani Kaká.
 

Jenže Real nesložil zbraně, v brance se zmátořil gólman Cassilas a rázem na světě byla situace, kdy Sergio Ramos mohl v penaltovém rozstřelu srovnat na 2:2. Jenže v klíčové situaci kopl penaltu jako nezkušený žáček. Těžko říci, jestli měl špatně postavený míč, či ho zradil nerovný terén, ale zkrátka o několik metrů přestřelil branku.
 

V další sérii poslal Bayern do finále Schweinsteiger, takže ze Sergia Ramose se stal smutný hrdina. Kvůli bídně kopnuté penaltě si z něj na internetu začali lidé dělat srandu a sestříhali videa, která se Ramosovi doslova vysmívají.
 

A aby toho nebylo málo, po sociálních sítích putují i vtipy na jeho adresu.
 

Přijde babička před nebeskou bránu a Svatý Petr si začne číst její hříchy. Po dočtení povídá: "Tak babi, žila jste docela pěkně, zase tolik jste nehřešila, tak vás bereme.“ V tu chvíli kolem projde Sergio Ramos, Svatý Petr se nevěřícně podívá a ptá se: "Co ty tady chceš?" A Sergio mu bez mrknutí oka odpoví: "Já nic, já si jdu jenom pro balon."

jpz TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL Classic games: Detroit Red Wings - Nashville Predators

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Skotsko - Francie

   12:50

   Element (415)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2017: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

   09:00 10:50
   10:50

   Magazín Evropské ligy (17)

   11:45

   UFC Countdown: Nunes vs. Spencer

   12:35

   Inside the Octagon: Nunes vs. Spencer

   13:00

   NBA Classic Games: Boston Celtics - Chicago Bulls

   14:45

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

Celý program