VIDEO: Beckham se nechal hýčkat masérkou před skrytou kamerou

Téma:

"Víte kdo jsem? Jsem David Beckham, ale teď chci relaxovat. Můžete mi říkat Ricky,“ řekl překvapené masérce jeden z nejslavnějších fotbalistů světa.

Představte si, že k vám do salonu najednou vkročí jeden z nejznámějších mužů planety. A bude po vás žádat nezvyklé věci, navíc vysvlečený do půl těla. Přesně tohle se stalo jedné masérce, kterou navštívil fotbalista LA Galaxy.
 

Jeho vystoupení ale bylo předem připravené. Beckham byl totiž hostem známé moderátorky a komičky Ellen DeGeneres. Součástí jeho chvilky v televizi bylo právě povedené číslo s masérkou. Beckham totiž opakoval přesně to, co mu povedená moderátorka našeptávala do ucha v reálném čase. "Někdy je těžké být krásný," a "Mohla byste při masáži zkusit nepoužívat své palce?" "Lidé mi říkají, že mám pleť jako mladé broskve." Přesně takové a mnohé další věty zazní z Beckhamových úst.
 

Znepokojenou masérku dokonce fotbalista na pokyn moderátorky donutí, aby si pobrukovala zatímco jej masíruje. Prý mu to pomáhá na regeneraci svalů. David Beckham si svou roli velmi užíval a nutno říct, že jako herec by určitě obstál. V rámci charitativní kampaně se nestiděl střihnout dokonce i roli s kultovním britským komikem Jamesem Cordenem. S ním sehrál homosexuální páreček, který byl společně ve vaně.
 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   15:35 17:20
   17:20

   T - Mobile Česká Enduro Serie - Klínovec

   17:35

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   19:20

   NHL News

   19:35

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   21:20

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Exeter Chiefs - Sale Sharks

   14:45 16:30
   16:30

   FreeRiding Iran - MTB Road Trip

   16:55

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   18:40

   T - Mobile Česká Enduro Serie - Klínovec

   18:50

   RunTour - Brno

   19:00

   Racing magazine (4)

Celý program