Český útočník Galatasaray Istanbul Milan Baroš ve středečním ligovém utkání proti Antalyasporu odehrál jen čtvrt hodiny. Baroš přišel na hřiště va po necelé hodině hry, ale v 71. minutě se po faulu na spoluhráče dožadoval penalty. Řval, gestikuloval až rozhodčímu nakonec došla trpělivost a tasil červenou kartu.

Baroš přišel na hřiště v 57. minutě a za stavu 1:1 byl faulován ve středu hřiště. Po výkopu brankáře šel do hlavičky, ale obránce na něj poměrně nešetrně naskočil a pak ho zápasnickým chvatem chtěl strhnout na zem. Tento faul sice rozhodčí odpískal, ale proti Galatasaray. Baroš vteřinu jen nevěřícně koukal a šel si to pěkně od plic se sudím vyříkat. Už při tomto sporu hlavního arbitra dvakrát strčil rukou do ramene, ale tyto jeho manévry zůstaly nepotrestány.

Sudí mu to ale sečetl o několik minut později. Barošův spoluhráč vnikl do pokutového území, ale obránce mu povedeným skluzem odkopnul míč na roh.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Baroš a jeho spoluhráči však byli přesvědčeni, že se musí pískat penalta a šli hodně horlivě diskutovat s rozhodčím. A nejvíce horkou hlavu měl právě český kanonýr. Ten svůj řev a divokou gestikulaci zakončil zdvihnutým ukazováčkem, který zabořil do brady rozhodčího. A to neměl dělat.

Po červené kartě sice Baroš koukal jako nevinné nemluvně, ale rozhodčí byl neoblomný a útočník musel předčasně do sprch.