VIDEO: Ujfaluši zranil Messiho, ale tvrdí: Hraji tvrdě, ale vždy jdu po míči

Téma:

Tomáš Ujfaluši na sebe upozornil v utkání jeho Atlétika Madrid s Barcelonou, v němž po tvrdém zákroku zranil slavného útočníka Lionela Messiho.

Vlna kritiky, která se zvedla proti Ujfalušimu, nenechala českého obránce chladným. Tomáš Ujfaluši totiž nevybíravým způsobem v nedělním zápase "zkosil" hvězdného Lionela Messiho.
 

"Chci se ale omluvit veřejně. Chtěl jsem hrát míč, bohužel jsem mu smolně šlápl na kotník. Moc mě to mrzí," citoval španělský tisk Ujfalušiho, který měl v úmyslu se hvězdnému protihráči omluvit hned po zápase, ale prý to nešlo.
 

"Nemohl jsem s ním mluvit, protože s ním po zápase cloumali emoce, což samozřejmě chápu, ale poslal jsem mu omluvnou sms prostřednictvím Kuna. Cítím se lépe, protože jsem se dozvěděl, že Leo nemá zlomenou nohu," uklidnilo Ujfalušiho.
 
Rozhodně není můj styl někoho zranit, upozorňuje Ujfaluši
 
Španělský tisk Ujfalušiho dokonce přirovnává k legendárnímu Andonimu Goikoetxeovi z Bilbaa. Ten v roce 1983 zlomil nohu tehdejší hvězdě Barcelony Diegovi Maradonovi, za což získal přezdívku "řezník z Bilbaa". Český obránce však podobná přirovnání rezolutně odmítá.
 

 
"Co se stalo, stalo se. Omlouvám se, ale nemůžu to změnit. Rozhodně není můj styl někoho zranit. Nejsem takový typ hráče. Sice hraji tvrdě a do zápasů dávám úplně všechno, ale vždy jdu po míči," upozornil někdejší reprezentační bek.
 
Český obránce měl rovněž "smůlu", že oním postiženým byl právě Messi. "Je spousta tvrdších zákroků, ale problém je v tom, že se jednalo o Messiho," zdůvodnil Ujfaluši, proč o jeho zákroku "všichni mluví". Messi by měl Barceloně chybět tři týdny.

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

jvl TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

   11:05 12:50
   12:50

   NHL - akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   WorldSSP - Emilia - Romagna Round (1. závod)

   13:50

   WorldSSP - Emilia - Romagna Round (2. závod)

   14:45

   Kolo pro život - Orlík

 • Nova Sport 2

  • Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

   11:30 12:00
   12:00

   NBA: Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers

   14:00

   World Pool Championship 2021

   16:20

   Element (441)

   16:30

   Běhej lesy - Slavkovský les

   16:45

   NHL: Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

Celý program