ŠOK! Ex-sparťan Dort chtěl SPÁCHAT SEBEVRAŽDU! Zachránila ho POLICIE!

Filip Dort
Zdroj: Oficiální zdroj
Filip Dort
Téma:

Fotbalista druholigové Vysočiny Jihlava Filip Dort chtěl spáchat sebevraždu. K hrůznému činu naštěstí nedošlo, k Dortovi do bytu totiž včas dorazila policie.

Filip Dort před několika lety patřil k nejtalentovanějším českým fotbalistům. Prorokovala se mu velká budoucnost v zahraničí a také v reprezentaci. Jako jednadvacetiletý už byl ve Spartě, zahrál si také za Liberec, Teplice či Příbram, ale nikdy nenaplnil slova o oslnivé kariéře. Od roku 2010 působí v druholigové Jihlavě, kde dělá kapitána a se svými spoluhráči se snaží vykopat návrat do první ligy.

 

Reportáž o překažené sebevraždě Filipa Dorta: 

 

 

Jenže kromě fotbalového života je i ten osobní. A v něm má Dort velké finanční problémy. Jeden z bývalých zaměstnavatelů mu dluží velké peníze. Právě tato skutečnost dohnala Dorta k pokusu o zoufalý čin.

 

Včera dopoledne se opil a rozhodl se, že si vezme život. Ještě před tím ale poslal sms zprávu na rozloučenou svým nejbližším. A právě ti Dorta zachránili. Dříve než k došlo neštěstí, přijela totiž k Dortovi domů policie. "Policisté vyjížděli do bytu v Jihlavě, kde měli podezření, že si jednatřicetiletý muž chce ublížit na zdraví,“ potvrdila policejní mluvčí Jana Kroutilová. "Muž se chtěl ohrozit na životě a tak jej policisté zajistili a odvezli na policejní stanici,“ dodala mluvčí.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.
 

 

Klub dal Dortovi několik dní volno, podle něj to ale s incidentem nesouvisí. "S Dortem trenér nepočítal pro dnešní zápas se Sigmou Olomouc, protože je zraněný,“ uvedl klubový mluvčí Miroslav Fuks.

hrc TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:25

   Finálová série Stanley Cupu 2018

   23:25

   Večerní sportovní noviny

   23:30

   NHL: Týden s Jakubem Voráčkem

   01:10

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:25

   NHL - Individuální trofeje

   01:45

   NHL - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

 • Nova Sport 2

  • 22:05 00:45

   World Darts Championship 2020

   00:45

   Zvedni se z gauče (2)

   01:00

   Fotbal: Ligue 1 - přehled sezony

   01:35

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (1)

   01:45

   Fotbal: Evropská liga - TOP momenty sezony

   09:00

   Freeride World Tour - Hakuba

Celý Program