Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO provokace!

To máš za toho generála! Ronaldo po gólu salutoval, natruc Blatterovi

Ronaldo se raduje z gólu.
Zdroj: isifa.com
Témata:

Cristiano Ronaldo se v zápase proti Seville vyznamenal nejen hattrickem, ale také "pozdravem" nejvyššímu šéfovi FIFA Seppu Blatterovi, s nímž na dálku válčí. Hvězda Realu Madrid si po prvním gólu pěkně zasalutovala, natruc Blatterovi, který ho před pár dny nazval generálem.

Blatter, který musel Ronaldovu provokaci sledovat z čestné tribuny stadionu Santiaga Bernabeua, zesměšnil Ronalda při besedě na univerzitě v Oxfordu, když měl porovnat obě superhvězdy působící ve Špabnělsku. "Messi je hodný kluk, jakého by doma chtěli mít všichni rodiče, zatímco ten druhý je na hřišti jako generál," řekl Blatter a začal napodobovat vojenský pochod.

 

 

"Každý z nich má jiný přístup a to je pro fotbal oživením. I když jeden z nich utrácí víc za kadeřníka než ten druhý," přidal Blatter. "Nedokážu říct, kdo z nich je lepší. Mám rád oba, ale o trochu víc se mi líbí Messi," prohlásil šéf světového fotbalu.


 

Real Madrid a portugalský svaz to ale nenechaly jen tak a na předsedu Mezinárodní fotbalové federace si stěžovaly. "S velkým překvapením jsem sledoval Blatterova slova na adresu kapitána naší reprezentace," uvedl prezident portugalského svazu Fernando Gomes. "Proto jsem napsal FIFA, aby nám její šéf vysvětlil, co jeho prohlášení mělo znamenat, protože opravdu nevím, co tím sledoval." Sedmasedmdesátiletý Blatter se nakonec za svá slova omluvil.

 

 

Ronaldo se k Blatterovu vystoupení vyjádřil ironickým příspěvkem na sociální síti facebook. "Jasně to ukázalo, jaký vztah a respekt má FIFA ke mně, mojí zemi a klubu," napsal majitel Zlatého míče z roku 2008. "Hodně se toho vysvětlilo. Přeji panu Blatterovi mnoho zdraví, dlouhý život a jistotu, že bude zaslouženě sledovat úspěchy jeho oblíbených hráčů a týmů," dodal.
 

ČTK, ija TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:00 00:35

   Major League Soccer Highlights (12)

   00:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:05

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   01:35

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

 • Nova Sport 2

  • 23:30 01:35

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   01:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   02:35

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:30

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:30

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

Celý Program