Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

TAJEMSTVÍ FENINOVA ZRANĚNÍ: Opilý a možná zfetovaný vypadl z okna

Témata:

Český utočník druholigové německé Chotěbuzi leží od soboty v nemocnici se zraněním hlavy. Až dosud nebyly jasné příčiny jeho úrazu, nyní MF Dnes přišla s informací, že Fenin vypadl z okna.

Tyto informace jsou samozřejmě zatím neoficiální a nikdo je nepotvrdil, ale podle MF Dnes měl Fenin vypadnout z větší výšky z okna a poté měl na zemi hodiny bezládně ležet, než mu byla poskytnuta lékařská pomoc.
 

Tuto verzi potvrzuje i příspěvek v diskuzi na stránkách Chotěbuzi, kde fanoušek s přezdívkou „mate“ píše: "Včera jsem nemohl reagovat, protože jsem byl opilý, ale slyšel jsem, že vypadl z okna, pravděpodobně pod vlivem drog."
 

Fenin se do nemocnice dostal v sobotu ráno s diagnózou krvácení do mozku. Lékaři však brzo uvedli, že je Fenin mimo ohrožení života, navíc při vědomí a že úraz by neměl zanechat žádné trvalé následky.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

"Jeho stav se nyní stabilizoval. Jsou u něj jeho rodiče," cituje německý deník Bild trenérá druholigového celku Clause-Dietera Wollitze.
 

Viktor Kolář, předseda představenstva společnosti Sport Invest Group, prostřednictvím svého spolupracovníka Lukáše Přibyla celou situaci pro agenturu Mediafax okomentoval následovně: "Nyní se čeká na vyjádření německého klubu k celé situaci. Mělo by se objevit během nejbližších dní. Mělo by být také jasnější, jak se bude Feninův problém řešit dál."
 

Fenin byl obrovským talentem českého fotbalu, který zazářil zejména na mistrovství světa dvacetiletých. Následně v lednu roku 2008 přestoupil do bundesligového Frankfurtu. Jenže jak rychle vystoupal na vrchol, tak rychle padal. Nejprve přišel o základní sestavu, vypadl z reprezentace a nakonec už jej v bundeslize nechtěli, tak podepsal druholigové Chotěbuzi, které nyní kvůli svému zranění nejspíše dlouhou dobu nepomůže.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 19:00 20:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   20:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   22:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   23:10

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 18:00 20:30

   UFC 238: Cejudo vs. Moraes

   20:30

   UFC Connected (3)

   21:00

   UFC Connected (4)

   21:30

   Czechman Triatlon 2019

   21:40

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   22:45

   Fotbal: Philadelphia Union - New York Red Bulls

Celý Program