Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.12. 2011 20:00

DÁREK: Diamantové zasnoubení Řepky a Erbové

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Zdroj: Korzo
Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Témata:

Řízný fotbalový stoper Tomáš Řepka na Vánoce zabodoval. Své přítelkyni Vlaďce Erbové dal po stromeček zásnubní prsten s diamantem.

"Bylo to nečekané. Člověk je u stromečku, rozbaluje dárky a od chlapa, který mi říká, že si mě nevezme, je prstýnek prostě nečekaný,“ říkala šťastná Erbová v rozhovoru pro TV Nova.

Erbové tekly slzy štěstí ještě předtím, než prstýnek rozbalila, protože byla nadšená, jak si Vánoce užívá její šestiletá dcera Viktorka. Ale když uviděla prstýnek, uvědomila si, že to jsou i její Vánoce. „Samozřejmě, brečela jsem. Ale nejdřív jsem brečela štěstím nad svojí dcerou, protože Vánoce byly hlavně pro ní, ale pak jsem měla Vánoce i já. Bylo to jedno velké překvapení,“ popsala modelka.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Erbová už za sebou jedno nepovedené manželství má, a proto s termínem svatby nikam nepospíchá. „Termín v žádném případě nevíme. Vždyť teprv v lednu máme druhé rozvodové stání.. Takže to neřešíme. Bylo to gesto, takový ten symbol, že to Tomáš tak cítí, že by si to tak přál. Jestli se vezmeme za půl roku, za rok, nebo za pět let, to necháme otevřený,“ vysvětlila česká kráska, která se sedmatřicetiletým Řepkou, který po mnoha letech opustil kádr Sparty, čeká další děťátko. Syna. Modelka už je v sedmém měsíci těhotenství, které je pro ni na prvním místě.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Prsatá Vlaďka Erbová je zasnoubená a chystá se na porod

 

„Bylo to hlavně o tom, že ten prstýnek pod stromečkem měl ten význam. Termín budeme řešit, až bude rozvedený. Musíme se pak přizpůsobit rodinným i fotbalovým okolnostem, uzavřela Erbová.

TN.cz