kariéra další angažmá

Šumský opět přestupuje! Trestu unikl, teď ho čeká slavná liga

Fotbalista Šumský boural
Zdroj: Policie ČR/ Facebook

Vypadá to jako kariéra snů! Český mladík Nicolas Šumský už si zahrál v Argentině, v Bohemians, prošel italskou Parmou a nyní míří na Britské ostrovy! Je o něj zájem v první skotské lize, v týmu Hamilton Academical.

Kariéra Nicolase Šumského vypadala fantasticky. Měl našlápnuto do velkého fotbalu, než přišel krutý den, kdy za volantem zabil svou kamarádku.
 

Mladík musel podstoupit tvrdou zkoušku, následky a výčitky toho, že kvůli jeho chybě zemřela mladá dívka, nesl sebou. Nakonec vyvázl bez trestu, jen s podmínkou a do vězení nešel. A zmizel do zahraničí.


PSALI JSME


První angažmá po tragické události našel ve slovinské Nové Gorici, pak zkoušel štěstí v italské Parmě, které dal v přátelském utkání ještě v dresu Bohemians nádherný gól. Ale nehrál. První zápasy absolvoval až v dresu Banské Bystrice, kde nastupoval celý podzim.
 

Jenže Dukla je po polovině sezony v tabulce poslední a v klubu došlo k čistce. Hned 12 hráčů dostalo výpověď a mezi nimi i Nicolas Šumský.


GALERIE: Nehoda Nicolase Šumského

1
/
10
Zdroj: Policie ČR
Fotbalista Šumský boural - 11

 

Podle informací serveru isport.cz by měl nadějný fotbalista, který si však kariéru hodně pokazil, zamířit do Skotska. V klubu Hamilton Academical mají s Čechy zkušenosti, dobré jméno tam zanechal gólman Tomáš Černý. A možná i díky němu si Šumský bude moci zahrát proti klubům s velkými jmény a na slavných stadionech. Jména Celtic Glagow nebo Glasgow Rangers, kteří jsou soupeři Hamiltonu v lize, mluví za vše.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram

   12:45

   Marek Hyka - Hlavou dolů (1)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Florbal: AIF - SPV

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Florbal: Classic - EräViikingit

   10:45

   UFC Now (25)

   11:35

   UFC Now (26)

   12:30

   Maxi Tip Poker Tour (34)

   13:00

   NBA: New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers

   15:00

   NHL: Carolina Hurricanes - New York Islanders

Celý Program