SOUBOJ TITÁNŮ: REAL s BARCELONOU v Superpoháru remizoval. VIDEO

Fotbalisté Realu Madrid remizovali v úvodním zápase o španělský fotbalový Superpohár s Barcelonou 2:2. Odvetný duel se bude hrát na barcelonském stadionu Nou Camp ve středu 17. srpna.

Bitva dvou španělských gigantů nabitých hvězdami začala lépe pro domácí Real Madrid. Ten poslal do vedení už ve 13. minutě Özil, kterému předložil ideálně míč z pravé strany Benzema.

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY GÓLY ZE ZÁPASU:

"Bílý balet" byl i dál při chuti a Katalánci se nemohli dostat k vážnému ohrožení branky madridského celku. Jakmile se jim to ale povedlo, bylo s Realem zle.

Ve 36. minutě se prosadil David Villa na hranici pokutového území přes obránce a parádní ranou do horní růžku vyrovnal. A krátce před poločasem už dokonce katalánský tým vedl, když mezi několika hráči "Barcy" prolétl Argentinec Messi a prostřelil gólmana.

Ani Barcelonští se ale nakonec neradovali z výhry, po pauze srovnal na konečných 2:2 Xabi Alonso.