Slavia v premiéře selhala. Prohrála se Sezimovým Ústím

Slavia
Zdroj: Mediafax
Fotbalisté Slavie na archivním snímku.

Fotbalistům Slavie se vůbec nepovedl úvodní přípravný zápas na novou sezonu. S druholigovým Sezimovým Ústím prohráli 0:1.

Fotbalisté Sezimova Ústí si v přípravě připsali další senzační výsledek. Po včerejší remíze 2:2 se Spartou Praha si vyšlápli i na Slavii, kterou gólem Smreka dokonce porazili. Nutno dodat, že Slavia podobně jako Sparta nehrála v kompletní sestavě.

Větší šance měli v úvodu zápasu hosté. Nejdříve ale slabou Machovu střelu Berkovec chytil, Nešického křížný pokus po brejku zase mířil jen do tyče. Slavia měla první velkou příležitost až pětadvacet minut před koncem.

Vlček doběhl dlouhý balon a poslal ho do vápna Vondráčkovi, ten téměř od brankové čáry nacentroval před branku na Voráčka, který jen těsně minul branku.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

V 74. minutě se ale dostalo do vedení Sezimovo Ústí, když se hlavou prosadil Smuck. Vyrovnat mohl v závěru Lukáš Jarolím, ale hlavičkoval těsně vedle. Hosté tak těsnou výhru udrželi.

Přípravné utkání:
SK Slavia Praha - FK Spartak Mas Sezimovo Ústí 0:1 (0:0)
Branka: 74. Smuck. ŽK: Nesvadba (Sezimovo Ústí).
Sestava Slavie:
I. poločas: Berkovec - Hubáček, Nitrianský, Prošek, Petrák - Hurka, Trubila, Cicman, Dostál - Škoda, Milutinovič. Lavička: Vlček, Voráček, Jarolím, Vondráček, Hrubeš.
II. poločas: Berkovec - Nitrianský, Petrák, Cicman, Dostál - Vondráček, Jarolím, Milutinovič - Vlček, Prošek - Voráček.