Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.12. 2013 13:00
VIDEO úspěšná soutěž

Sir Alex nezapomněl vítězit! Vyhrál milion a tři čtvrtě v "milionáři"

Alex Ferguson v soutěži Chcete být milionářem
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Legendární trenér Alex Ferguson (71) má ve vyhrávání slušnou praxi. Bývalý kormidelník Manchesteru United to dokázal v soutěži Chcete být milionářem, když spolu s televizním moderátorem a velkým fanouškem "rudých ďáblů" Eamonnem Holmesem vyhrál 50 000 liber, tedy skoro milion a půl korun.

Sir Alex vystoupil ve speciální show, vůbec posledním díle seriálu, a dokázal, že jeho život zdaleka není jen fotbal. Spolu s Holmesem věnovali výhru na charitu, nadaci Manchesteru United.

 

 

Ferguson s Holmesem spolu ve stejné soutěži účinkovali už v roce 2004, tehdy vyhráli 32 tisíc liber, a nebyl by to slavný trenér, aby nechtěl svůj tehdejší zisk překonat.

 

Sir Alex narazil na otázky, které pro něj byly skutečně snadné, jako například který den v týdnu má ve svém názvu fotbalový klub ze Sheffieldu. Čekaly na něj však i skutečné oříšky. Ale i na otázku, kým byla pro Margaret Thatcherovou "Carmen", dokázali nakonec oba slavní muži správně odpovědět. I když s pomocí přítele na telefonu, novináře Jona Lawrence.

 

 

ija TN.cz