Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

NÁDHERNÉ TREFY

Sex před zápasem? Běžná věc, přiznal Ronaldinho a blýskl se dvěma góly

Témata:

Kdysi se o něm říkalo, že má na to, aby se stal jedním z nejlepších fotbalistů historie. Prošel velkokluby typu Paris St. Germain, Barcelona, AC Milán, dvakrát získal ocenění pro nejlepšího hráče světa. Ve třiceti se ale rozhodl pro návrat do rodné Brazílie a v ní Ronaldinho kouzlí dál.

Zdá se, jako kdyby "zubatý postrach" nezestárnul oproti svým slavným dobám ani o měsíc. Pořád stejně vypadá, a taky jeho fotbalová technika je stále na nejvyšší úrovni. Dokázal to znovu v noci, kdy právě jeho dva precizní přímé kopy zajistily Mineiru remízu 2:2 s mistrovským Fluminense.
 

Už když se světoznámý technik v lednu 2011 vrátil zpátky do své rodné země a podepsal smlouvu s Flamengem, těšila se na jeho kousky celá Brazílie. A Ronaldinho nezklamal. V jednatřiceti ligových zápasech dal 14 gólů a dalších 7 připravil svým spoluhráčům. Jenže ke spokojenosti měl daleko. Údajně mu nechodila včas výplata, často se hádal s vedením klubu.
 

I proto odehrál v sezóně 2012 za Flamengo jen dva zápasy, než mu došla trpělivost. Narychlo se dohodl na přestupu do Atletica Mineiro, kde je teď podle svých slov nadmíru spokojený. "Ode dne, kdy jsem do klubu přišel, se cítím skvěle. S každým tu mám dobrý vztah a chtěl bych tady zůstal co nejdéle," vychvaluje své současné angažmá Ronaldinho.
 

Jeho spokojenost je znát i na hřišti. Za Mineiro odehrál celkem 55 zápasů, k dvaceti gólům přidal i 19 finálních přihrávek a znovu je miláčkem publika. Nedávno dokonce v brazilské mutaci Playboye odtajnil svou tajnou zbraň, díky níž se z něj stal světoznámý střelec. "Když jsem hrál v Barceloně, často jsem se před zápasy oddával sexu," šokoval Ronaldinho. "Díky tomu jsem pak byl víc v pohodě i na hřišti."

Vojtěch Bidrman, jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:55 02:40

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

   02:40

   Fotbal: Minnesota United FC - LA Galaxy

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Montreal Canadiens

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

 • Nova Sport 2

  • 01:45 02:35

   UFC Now (22)

   02:35

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   09:00

   Champions League of Darts 2019

   11:25

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:55

   Maxi Tip Poker Tour (21)

   12:20

   UFC Now (22)

Celý Program