Rozehnal blízko přestupu do italské Ceseny, nováčka Serie A

Téma:

Český fotbalový reprezentant David Rozehnal s velkou pravděpodobností přestoupí z Hamburku do týmu nováčka nejvyšší italské ligy Ceseny.

Rozehnal v dresu Hamburku nepodával v bundeslize ani v Evropské lize zrovna přesvědčivé výkony, takže když vedení týmu v létě přivedlo ze Schalke německého reprezentačního obránce Haika Westermanna, jako by mu tím řeklo: "Už o tvé služby nemáme zájem."
 

Proto si Rozehnal začal hledat nové angažmá a nyní se zdá, že nová smlouva je na spadnutí. "Máme nabídku od nováčka italské Serie A Cesena Calcio. Mají mladý tým a chtějí zkušeného středního obránce. Proto si vybrali Davida. Kluby už jsou dohodnuté na ročním hostování s opcí, my musíme ještě doladit Davidovu smlouvu v Ceseně. Zatím jsme sice narazili na určitý problém, ale uvidí se ve středu, kdy máme v Ceseně další schůzku,“ informoval média Pavel Zíka, Rozehnalův manažer ze společnosti Sport Invest.
 

Rozehnal italské prostředí zná ze svého působení v Laziu Řím, takže se nemusí obávat, že by byl hozen do neznámé řeky. Navíc barvy Ceseny hájí bývalý sparťan Martin Petráš ze Slovenska, takže by český reprezentant měl i parťáka, se kterým by se mohl bavit ve své rodné řeči.
 

Limburský zůstává v Plzni, přestup do Turecka se nekoná
 

O špílmachra Plzně Davida Limburského se zajímalo turecké Ankaragücu, kde působí hráči jako Geremi, Rothem, nejlepší střelec Slovenska na MS Robert Vittek a český záložník Jan Rajnoch. Jednalo se ještě v pondělí, Plzeň ale nakonec nabídku z Ankary odmítla.

jpz TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   21:05 01:05
   01:05

   Jorge Lorenzo - Válečník

   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Billa NHL Charity Showmatch

   20:00 22:30
   22:30

   World Darts Championship 2019

   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

Celý program